Choď na obsah Choď na menu
 


15. Charmed - 8 Season Trailers (7:28)

Music: Britney Spears - Womanizer

             Paula Cole - I Dont Want To Wait

Video je posledné z tejto strany už budem robiť len videá na nejakú témy, preto do komentárov píšte na aké témy, ktoré tu ešte niesú máme vyrobiť videá...Video som spravila na novú pesničku Britney Spears celkom sa aj hodí k tomu...no kuknite si a napíšte koment..

 

 

 

14. Charmed - 1 Season Trailers  (5:05)

Music: Kelly Clarkson: Don t Waste Your Time

Opäť video o Charmed - 1. séria.... robilo sa mi azda najťažšie, lebo je ťažké prispôsobovať pesničku videu ako video pesničke...bola príliš krátka tak som ju dajka predlžila...tak si ho pozrite a okomentujte..trošku pospomínajme na ich začiatky...

 

 

13. Charmed - 6 Season Trailers (5:43)

Music: Katy Perry: I Kissed A Girl

             2 song - ???neviem???

Video je krásne zladené aj z druhou aj z prvou aj z druhou pesničkou....len neviem názov tej druhej pesničky - ak viete napíšte do komentov. Neviem ako sa mi to mohlo stať hehe.... No pozrite si video.

             

 

 

12. Charmed - 4 Season Trailers (7:30)

Music: Michelle Branch: You Set Me Free

             Michelle Branch: Are You Happy Now

             Michelle Branch: All You Wanted (časť)

Video sa mi celkom páči. Teda hlavne tie pesničky od Michelle Branch ktorá si zahrla v P3 klube v časti 5x12 myslím. Keď budem robiť ďalšie video dam jej ďalšie pesničky, pretože sa mi páčia veľmô a dúfam že aj vám sa budú páčiť.

 

                          

11. Charmed - 5 Season Trailers (6:53)

Music: Christina Aguilera - Genie In The Bottle

             Lindsay Lohan - Anything But Here

5. séria - trailery - posadla ma nuda - skladačka - super songgyyyyy
Mno čo viac dodať??? Akurát, že som pozmenila songy tentoraz na X-Tinu a Lidsay Lohan. Aj keď viem, aká troska je v súčastnosti Lindsay, ako herečku v teenagerskych filmoch ju mám rada. A
vyšli mi aj songy hh.

 

 

 

 

 

10. Charmed - 2 Season Trailers (7:18)

Music: Kelly Clarkson - Walk Away

             Avril Lavigne - Nobody s Home

             Avril Lavigne - Contagious

Ja som asi posadnutá tou Kelly a Avril. Musela som opäť dať ich pesničky o tohto videa o 2. sérii. Strašne sa mi ľúbi - video aj pesničky. Opäť ako to predošlé vyrobené z trailerov. Viac k tomu neviem, čo dodať. Prajem pekné pozeranie.

 

     

9. Charmed - 3 Season Trailers (7:37)

Music: Simple Plan - Grow Up
             Kelly Clarkson - Addictet
             Kelly Clarkson - Hear Me

Video som vyrobila na počesť otvorenia tejto stránky. Je zatiaľ najdlhšie, aké som vyrobila a nabudúce bude tiež také. Video je opäť poskladané z trailerov z 3. série. Pesničky, sú úžasne. Znova s Kelly, ale keď si tie pesničky vypočujete, hneď budete vedieť prečo. Takže dosť môjho kecania, pozrite si ho a fakt vás prosím, aspoň jeden koment prosím.

 

            

 

 

 

 

 

8. Charmed - 7 Season Trailers (6:00)

Music: Kelly Clarkson - You Found Me
             Kelly Clarkson - Gone

Vo svojom profile som zabudla uviesť, že rada skladám puzzle. Keď som raz skladala, napadlo ma, že z trailerov k 7. sérii urobím video. Trvalo to približne pol hodku. Pesničky som vybrala od Kelly Clarkson, pretože sa mi strašne páčili. A ako som spravila toto video, tak urobím aj s ostatnými sériami. A vyberiem fakt naozaj super pesničky. (momentálne som sa uchytila na Kelly.)

 

 

 

 

 

 

7. Charmed - Paige Love Story (4:39)

Music: Aerosmith - I don`t Want Miss A Thing

Paige je taký zlatý cukríček v Charmed, že som neodolala a urobila som aj na ňu video a o jej láskach, ktoré za svoj život vystriedala. Pesnička je chutná. Strašne sa mi páči. Ak sa vám zdá povedomá, je to aj soundtrack z filmu ARMAGEDONN. Sem-tam je vo videu chybička, ale dúfam, že ste si ju nevšimli (xixi). Prajem príjemné pozeranie. A pls okomentujte video a napíšte o čom chcete aby bolo ďalšie. (Vyrábam aj videá na želanie.)

 

 


 

 

 

6. Charmed - Piper and Leo Love Story (3:56)

Music: S Club 7 - Never Had A Dream Come True

Tak toto video sa podľa mňa naozaj vydarilo. Síce som mala pripravené trochu iné, ale nejaký kar mi ho vymyzal z kompa tak som musela spraviť nové. Ale aj to celkom ujde. Hlavne tá pesnička. Video je o Piper a Leovi, ako ste si všimli názov. Tvoria spolu strašne dobrý pár. (Určite lepší ako Holly s Davidom.) Užite si pozeranie a prosím vás napíšte komenty k videám.

 

 

 

 

 

 

5. Charmed - Phoebe and Cole Love Story (4:01)

Music: Hilary Duff - What Dreams Are Made Off

Vyrobila som video na tému láska, pretože je máj. Viem síce, že sa už končí, ale nejak vám to musím vynahradiť. Video je o Phoebe a Coleovi, pretože podľa mňa je to najchutnejší párik v Charmed. Pôvodne som chcela dať Piper a Lea, ale chcela som mať na Colea nejkú spomienku, tak vám ho tu teraz dám. Užite si pozeranie. (Myslím, že aj pesnička je dobrá).

 

 

 

 

 

 

4. Charmed - 4 sisters MIX SCENE (3:35)

Music: Hilary Duff - So Yesterday

Moje druhé video, ktoré sa mi opäŤ vydarilo na x-krát. Je o 4 sestrách ako nám udáva názov. Ja som skôr zahŕňala 1. trojsilu - Prue, Piper Phoebe, ale dala som tam aj Paige, pretože to by nebolo ono. Je to taký MIX scén Charmed. Nedalo by sa povedať že som to spravila podľa dajakej témy, to nie. Je to skôr také miš-maš.

 

 

 

 

 

 

 

3. Charmed Funny (3:34)

Music: S Club7 - Bring It All BAck

BY ALLYSKA 21

Toto video je moja prvá výroba, ktorú sa mi podarilo dať na stránku. Je také úvodné a tak ku koncu aj nepodarok. Keďže som si myslela, že video mi zas nevyjde tak som sa nad ním ani veľmi nenatrápila a tie začiatočné x-ichty sú z iného videa. To od polky som potom sama zostrihala. Na videu sa mi najviac páči pesnička, ktorá môže byť známa siedmakom. Ak je napíšte do komentíkov a teraz si ho pozrite.

 

 

 

 

2. About Charmed

Toto video som natočila ja-Vivi. Sú to vlastnoručne natáčané videá s efektmi a ... MRKNITE SI HO :)))
Name: Effects in Charmed
Music: Nelly ft. Kelly Rowland-Dilemma
BY. Vivi

 

 

 

 

 

1. Charmed - 5x03

Čawte!Toto video som natočila vlastnoručne,zatiaľ len toto,lebo najprv sa vždy to video musí dať na YouTube,a až potom sa dá dať sem...Navyše jedno video sa naťahuje až pol hodinu!Tak dík za strpenie!MIMI

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

jjdsdddd

(pato, 27. 7. 2009 14:45)

chcem sa ta opytat ako si si dala tie videa na stranku