Choď na obsah Choď na menu
 


Paige- PREMENY

Premena na: upírku
Epizóda: 04x18 Bite Me
Príčina: Upíria kráľovna sa rozhodna nakaziť Paige a spraviť z nej upírku, čím sa zlomí moc troch. Pri odchode z P3 na ňu zaútočí niekoľko netopierov a spôsobia jej rany po celom tele. Paige sa samozrejme nainfikuje a stáva sa upírkou.
Premena na: snehulienku
Epizóda: 05x03 Happily Ever After
Príčina: Zlá čarodejnica nedá pokoj ani Paige, ktorá zahryzne do nastraženého otráveného jablka a padne na zem mŕtva, stáva sa z nej snehulienka. Za dverami sestier sa objavia trpaslíci, umiestnia Paige do sklenenej rakvy a odnesú preč.
Premena na: Isis
Epizóda: 05x10 Y Tu Mummy Tambien
Príčina: Druhou obeťou Jarica sa stala Paige. Aj do nej sa prevtelil duch jeho milenky Isis. Rozhodol o tom Cole, ktorému sa ani trochu nepáčilo, že jeho milovaná Phoebe teraz patrí Jaricovi.
Premena na: nymfu
Epizóda: 05x19 Naughty Nymphs
Príčina: Dve nymfy hľadajú novú "sestru", vyberú si Paige. Chvíľu okolo nej tancuju a potom ju pobozkajú na líce, behom chvíľky sa Paige stáva jedna z nich.
Premena na: babku
Epizóda: 07x04 Charrmed !!!
Príčina: V San Franciscu neustále miznú mladé čarodejnice, ktoré unášajú piráti prostredníctvom hmly. Paige sa vyberie sama "omrknúť" situáciu, no ocitne sa v obklúčení pirátmi. Jeden z nich ju poreže díkov a pošle preč. Spočiatku nie je na Paige nič vidieť až po určitom čase sa zmení na starú a šedivú.
Premena na: postavu z románu
Epizóda: 07x08 Charmed Noir
Príčina: Paige sa spolu s Kyleom dostane do rozpísaného románu cez začarovanú knihu, ktorú vytvorili dvaja bratia, ani v tomto prípade nejde veľmi o premenu ako o prispôsobenie sa okolnostiam:)).

kopírované

Photobucket

PAIGE- SCHOPNOSTI:Orbing:
1.krát: 4x01 Opäť čarodejnice
Schopnosť: Je to schopnosť prenášať sa z miesta na miesto. Dostala ju ako z polovice svetlonoška po svojom otcovi Samovi Wilderovi. Jej výhoda je aj to, že môže so sebou prenášať aj iných ľudí ( v tomto prípade hlavne svoje sestry) . 

 

Photobucket

Orbingová telekinéza:
 1.krát: 4x01 Opäť čarodejnice - preniesla sviečku na svoju dlaň v kostole
Schopnosť: Ako 4. sestra vlastní schopnosť podobnej čo mala Prue ( telekinéza) , len je trošku prispôsobená jej svetlonosičským vlastnostiam:-:-) Efakt je rovkaký ako pri obyč. telekinéze, len rozdiel je v tom, že sa jej predmet premiestí do jej rúk.

Zmena podoby:

1.krát: 5x13 Ľudské slabosti
Schopnosť: Vďaka nej sa môže premeniť na hocikoho ( napr. na Barbasa, Jeremiho...)

Liečenie:
1.krát: 8x12 Playback a Witch
Schopnosť: Ako každý svetlonoš. Dokáže liečiť svojich zverencov a dobré čarodejnice. Nie Démonov!!!

Vycítenie:

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.