Choď na obsah Choď na menu
 


V SKRATKE:

Príbeh sa začína keď najmladšia z troch sestier,Phoebe Halliwell, na povale domu Halliwellovcov prečíta zaklínadlo na obnovu Trojsily z magickej KNIHY TIEŇOV.Sestrám sa vrátia schopnosti a obnoví sa sila TROCH.

Sestry sú nútené naučiť sa samé ovládať svoje sily,kedže ich nemá kto zaúčať (mamu im zabil démon a babka zomrela taktiež).Zápasia s rôznymi démonmi,anchádzajú nové lásky.

V 1.sérii sa Piper zoznámi s Leom Wyattom-svetlonosom- do ktorého sa zamiluje.Spolu prekonajú všetky prekáždy a v 3.sérii sa konečne zosobášia.
Phoebe zas v tretej sérii spozná charizmatického Cole Turnera,právneho zástupcu a polovičného démona Belthazara.On sa do nej postupne zamiluje a v štvrtej sérii sa zoberú.čakajú spolu dieťa,no Cole sa snaží Phoebe naviesť na stranu zla.Na konci 4.série ho zabijú,no on sa vráti a snaží sa chybu napraviť.Napokon sa v ňom zas ukáže jeho zlá stránka a Phoebe je opäť nútená ho zabiť.Odvtedy sa jej veľmi nedarí nájsť tú správnu lásku.

Pruedence,najstaršia sestra má život krátky.V 3.sérii ju zabije démon Shax. No objaví sa nová,štvrá nevlastná sestra-Paige Matthews Halliwell.Obnoví sa trojsila,a sestry pokračujú v živote.Zabijú 3 zdrojov zla,premôžu veľa démonov a stávajú sa z nich najmocnejšie čarodejnice....

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.