Choď na obsah Choď na menu
 


                       8. séria

Photobucket

Sestry majú nové identity. Volajú sa Jo, Julie a Jenny Bennetové. Ľudia ich poznajú ako sesternice sestier Halliwellových. Démoni však odhalia, že sestry žijú. Paige bude mať novú chránenkyňu Billie, ktorá je tiež čarodejnica a sestry ju zaúčajú do sveta mágie. Billie má taktiež aj sestru Christy, ktorú keď bola ešte malá uniesli démoni a bude ju chcieť zachrániť. No ona netuši že Christie......... Leo bude musieť opustiť Piper. Vezme jej ho Anjel osudu a povie, že keď nastane posledný súboj sestier Leo sa možno objaví. Na konci série čáká sestry veľky boj s Billie,Christie a Triádou ale nakoniec sa Billie uvedomí a postaví sa na stranu dobra a zabije triádu aj Christie. Celá rodina z minulosti,prítomnosti a budúcnosti sa stretne a je koniec....

 

Charmed bol jeden z najúžasnejších seriálov a posledný diel FOREVER CHARMED 8X22 je najlepší,najkrajší a najsmutnejší!

 

8x01 Still Charmed & Kicking
(Nový život)

 PhotobucketJe po pohrebu a v dome Halliwellových sa schádzajú kondolenti. Paige si zmení podobu, pretože pri stole, kde sa jej vzdáva hold, je len jeden trpaslík. Phoebe a Piper, samozrejme, na to prídu a potom nasleduje rozhovor v kuchyni, kde už ani jedna zo sestier nemá zmenenú podobu. Prichádza tam cudzinec, čo Phoebe a Paige vydesí. Piper im potom povie, nech sa neboja. Je to, totiž Leo. Phoebe uvidí pri jej stole chlapa, menom Dex Lawson, ktorý sa neskôr prizná Victorovi, že bol do nej tajne zamilovaný, ale nikdy nenašiel odvahu, aby jej to povedal. Hostia odídu a objavuje sa tam Wyatt, ktorý je neskutočne z toho všetkého zmätený. Phoebe príde s nápadom, ako to všetko vyriešiť. Sestry vyslovia kúzlo, ktoré umožní ich blízkym, aby ich videli ako Piper, Phoebe, Paige a Lea. Aby vyskúšali, či kúzlo zabralo, Phoebe presvedčí Piper, aby išla na nákupy. I Paige ide von, i keď sa jej veľmi nechce, pretože stále počuje, ako ju niekto volá, ale babička ju nakoniec presvedčí. Po nákupoch, Piper odchádza do P3 a Phoebe sa rozhodne ísť do Bay Mirror, kde všetci smútia. Skoro sa preriekne a preto radšej odíde. Paige sa zoznámí v kaviarni s chlapíkom, ale potom uvidí zlodeja, ako ukradne jednej žene kabelku a rozhodne sa za ním vydať. Zlodej zahodí kabelku a utečie. Paige sa rozhodne, že odpovie na volanie a prenáša sa do kina, kde je práve démon. Skoro ju zabije, ale objaví sa tu dievča v čiernom a po súboji démon i ona utečú. V dome, má Victor rozhovor so starším, ktorý sa ho snaží presvedčiť, aby nechal deti u nich, čo Victor odmietne. Paige prichádza domov a Leo si všimne jej zranenie, ktoré jej urobil démon v kine. Potom Paige odchádza do podkrovia, hľadať to dievča. Večer, Phoebe a Piper sa dozvedia, čo sa stalo a začnú sa s ňou hádať. Hádku preruší až babička, ktorá je na strane Paige. Dole je počuť hluk a sestry tam bežia, kde nájdu Victora, ako uteká preč. A potom vidia prečo. Tá čarodejnica z kina likviduje démonov, ktorí chceli zabiť Victora. Jeden ju skoro dostane, ale Phoebe ju varuje a démon utečie. Potom s démonom mizne i dievča. O pár chvíľ neskôr sa sestry dohadujú, čo to bolo za čarodejnicu a či bola dobrá alebo zlá. Sestry sa domnievajú, že to bol jej prví démon. Ale teraz sestry musia vyriešiť, ako sa zbaviť démonov, ktorí idú po Victorovi. Victor prichádza domov, kde naňho čakajú démoni. Victor zavolá na pomoc Wyatta, ktorý dvoch zničí a tretieho nechá ísť, aby odkázal v podsvetí, nech sa k nim nepribližujú. Démon zmizne a prichádza Paige, ktorá sa ich opýta, ako to išlo. Ukazuje sa, že to boli Piper a Phoebe, ktoré jej povedia, že snáď od nich bude pokoj. Paige sa opýta, čo budú robiť s ich čarodejnicou a Piper jej povie, že sa o ňu postará len ona sama. Démon sa prenesie do podsvetia a povie ostatním démonom, že sa domnieva, že sú sestry možno stále nažive. Opäť sa dostáváme k čarodejnici, o ktorej sa dozvedáme, že sa volá Billie, je blondýnka a študentka!


8x02 Malice In Wonderland
(Znamenie)

 PhotobucketSestry začínajú nové životy, ale tie staré sa im stále pletú do cesty. Démon Haas ich chce vylákať pomocou rozprávky Alenka v Krajine Zázrakov. Piper sa snaží žiť nový život a dokonca sa chystá na pedikúru, manikúru, ale jej starý život jej stále všetko prekazí. Phoebe sa stále snaží pochopiť, ako si vezme Dexa. Paige stále počuje volanie nevinného a rozhodne sa zachraňovať ľudí iným spôsobom. Aby démon vylákal Čarodejnice, rozhodne sa, že bude lákať deti od písmena A do zajačej nory. Piper chce žiť normálny život, ale ako môže žiť normálny život, keď nemá ani len normálny deň, ktorý jej prekazí Leo, ktorý si zabuchol dvere a je vonku i s Wyattom? Phoebe flirtuje s Dexom a Paige sa rozhodne prihlásiť sa na policajnú akadémiu, ale je vyrušená opäť volaním a rozhodne sa nájsť Billie. Billie bojuje s démonkou a zachraňuje nevinnú, ale Paige ju vyruší a démonka uniká. Potom nastáva súboj medzi Paige a Billie, ktorý vyhráva Paige a dozvedá sa, že Billie má parochňu a je blondýnka. Potom uniká. Ale Paige ju nájde a povie jej, nech nikam nechodí, čo Billie nepočúvne a ide nájsť tú démonku. Haas si myslí, že práve Billie by mohla byť jedna z Čarodejníc. Billie je v zajačej nore, ale predtým než môže byť zabitá, sestry zničia démonku a neskôr i Haase. Billie žiada sestry, aby ju učili a ona na oplátku bude likvidovať démonov a ochráni ich tajemstvo. Sestry súhlasia, ale Billie sa už nesmie maskovať. Dex navrhne Bay Mirror, aby vzali Phoebe (Julie) na miesto Phoebe, ktorá má z toho radosť. Paige sa rozhodne nebyť policajtkou, ale byť s policajtom. Piper zistí, že je spokojná so životom, ktorý má.

 

8x03 Run, Piper, Run
(Piper na úteku)=
inak toto je jeden z naj dielov!

PhotobucketSestry sa stále vydávajú za ich sesternice Jo, Julie a Jenny Bennetové. Phoebe/Julie dostala návrh, pracovať na Phoebeinom starom mieste v Bay Mirror. Stále sa okolo nej točí umelec Dex a Phoebe/Julie nemôže zabudnúť na predtuchu, v ktorej videla ich svadbu. Dex ju pozve na svoju výstavu a Phoebe má víziu, že príde zemetrasenie a zničí Dexove výtvory. Paige/Jo sa stará o svojú novú zverenkyňu – Billie. Tá študuje na povale Knihu tieňov. Piper/Jenny sa ide uchádzať o novú prácu, kde ju testujú, či má čistý trestný register. Bohužiaľ Piper si vybrala podobu modelky z časopisu menom Maya a tá je hľadaná pre vraha svojho milenca. Medzitým hostí Leo mami z Wyattovej škôlky.  Všetky sú očarené tým, ako je Leo citlivý. Jedna mama Eva má oňho záujem. Polícia zatkne Piper, o ktorej sa domnievajú, že je to Maya. Phoebe a Paige medzitým hľadajú skutočnú Mayu, aby ju dotali do väzenia miesto Piper.  Piper vo väzení navštívi Mayn bývalý priateľ  Walter a z jeho reči vyjde najavo, že to bol on, kto zavraždil Maynho milenca, pretože ho opustila. Piper v podobe Mayi mu povie, že ho dostane pred súd. Phoebe sa snaží Dexa presvedčiť, aby neusporadúval svoju výstavu, lenže Dex aj napriek tomu ju usporiada. Billie a Paige nájdu skutočnú Mayu a vymenia ju za Piper. Piper im však povie, že Maya je nevinná a musia jej pomôcť. Skutočný vrah je medzitým znervóznený Piperiným/Mayným sebavedomým chovaním a využije svoj vpliv, aby ju dostal z väzenia k sebe domov. Tam ju vyhodí z balkóna, Paige sa však stihne s Piper preniesť pod dom a Mayu zachrániť. Privedú ju domov, vysvetlia jej, že sú Čarodejnice a chcú jej pomôcť. Maya im povie, že sa najviac bojí stáří a preto tak vyšiloval, keď ho opustila kvôli mladšiemu mužovi. Billie vymyslí, že by sa mohli inšpirovať démonom strachu Barabasom, o ktorom si prečítala v Knihe tieňov. Čarodejnice spôsobia, že Walter vyzerá starší a v panike vypadne z balkóna. Piper ho zmrazí a prinúti ho priznať sa na magnetofón. Phoebe príde na Dexovu výstavu a zistí, že Dex vrátil všetky veci na pôvodné miesto. Phoebe je nešťastná, že i keď mala víziu, nedokázala Dexovi pomôcť. Zemetrasenie skutočne príde a zničí jeho výtvory, ten sa o ne však nestará a skočí chrániť Phoebe. Phoebe dôjde, že předtuchu mala nie kvôli tomu, aby zachránila Dexove sochy, ale kvôli tomu, aby vedela, že ju miluje.

8x04 Desperate Housewitches
(Zúfalé čarodejnice)    

PhotobucketSestry ešte niesú prezradené. Wyattova škôlka usporadúva hru Popolušku. Piper mu musí ušiť kostým, ale nejako jej to nejde… dokonca sa Wyatt za to hanbí. V škôlke Piper upozorní jedna mama, že nemá dokončený kostým tekvički. Piper nakoniec pomocou Knihy tieňov vyrobiť kostým. Piper sa rozčúli kvôli nezdravej súťaživosti medzi matkami. Paige má rande s chlapcom, ktorý sa volá Bob, s ktorým sa zoznámila cez zoznamku. Zatiaľčo je na tomto rande, uvidí Dexa robiť veci, ktoré by Phoebe nepotešili - videla ho z inou ženou. Phoebe jej však neverí. A tak sa bude snažiť zistiť, čo to má znamenať. Démoni stále ovládajú Magickú Školu. Plánujú, že zachránia veľmi silného démona z pustoty a potrebujú Wyattovu moc. Leo chce naučiť Billie niečo z histórie, ale ona sa chce naďalej venovať lovu démonov. Paige zistí o tej Dexovej neznámej žene, že sa volá Sylvia a je to Dexová bývalá. Stretávajú sa vraj len kvôli sexu. Jedna z mamičiek zo škôlky - Mandy je posadnutá démonom a snaži as získať Wyattovu dôveru. Všetky mamičky považujú Piper za jeho sesternicu. Mandy chce využiť Wyatta, aby vyvolaj Zdroj. Leo sa s Billie premiestni do Magickej školy, kde na nich čakajú démoni. Billie pár démonov zničí. Piper to ide domov riešiť. Paige vezme na seba podobu Sylvie a stretne sa s Dexom a on nič nevie o tom, žeby mali spolu sex. Príde tam Phoebe a tak Paige odíde. Piper sa vráti do škôlky a zistí , že Wyatt a Mandy sú preč.  Uvedomí si, že Mandy je démon. Phoebe nahnevaná sa chce porozprávať s Paige, že čo robila u Dexa ako Sylvia. Wyatt vyvolá Zdroj a Leo tento dej sleduje. Mandy chce svoju odmenu a hovorí, že Wyatt bude potrebovať aj mamu. Leo predstiera, že bol so Zankouom a Wyatt k nemu pribehne. Source spovedá Lea a Mandy prikáže démonom odísť. Vtedy sa na scéne zjavujú sestry, ktoré dostanú z Mandinho tela démona a zničia ho. Nakoniec Piper vybuchne aj Zdroj. Neskôr sa Paige a Billie zhovárajú o démonoch, ktorý obsadili Magickú školu. Dex ide za Phoebe a povie jej, že bol v kontakte so Sylviou, ale teraz už chce byť iba s ňou. Phoebe poďakuje Paige, ktorá rozhovor počula. Piper a Leo idú na Wyattovo predstavenie a užívajú si ho.

 

8x05 ReWitched

(Znovu v akcii)

 PhotobucketSestry sa stále schovávajú. Ale ako názov napovedá, prestanú sa schovávať. Paige vezme Billie všetky elixíry, aby Billie stále nenaháňala démony. Blízko nemocnice, muž Antosis, volá o pomoc, keď má autonehodu a jeho tehotná žena je uveznená v aute. Presvedčí muža, aby mu pomohol. Ale ako náhle muž dobehne k autu, Antosis sa zastaví a zavolá škriatkov (malé červené svetielka), ktorí majú zachraňujúceho muža zabiť. Objaví sa tam Billie a použije telekinézu a zachráni muža. Neskôr, agent Murphy sa zastaví v dome sestier a rozpráva sa s Billie. Antosis je v Magickej Škole, ktorá je stále pod nadvládou zla. Škriatkovia a ich pán sú tam tiež. Antosis chce zničiť ľudi, ktorí pomáhajú a zväčšiť si svoje územie. Phoebe je naštvaná na Billie, pretože použila kúzlo na stratu pamäte na Dexa a on na niečo zabudol. Paige je na rande v P3. Keď sa rozpráva s chlapíkom menom Whit, zaujme ju. Piper ju ale vyruší s tým, že sa stala v rodine nehoda - Billie si prezerá Knihu Tieňov a snaží sa vymyslieť dáky plán, keď nájde zaklínadlo, ktoré zabezpečí, že sen milujúcej osoby sa stane realitou. Keď kúzlo vysloví, prichádza do domu Dex. Dex a Phoebe sa dohodnú, že svoj vzťah neuponáhľajú. V dome sa Phoebe a Dexovi zatiaľ zdá, že sú oblečení v svadobných šatách, kúzlo vyprchá a nikto si nič nepamätá - Paige jej povie, že tu ale zostane. Neskôr, Paige a Whit odídu… ale čo Paige bude robiť, keď vie, že ho zaujíma ako Jo a nie ako Paige? Billie sa pozerá do Knihy tieňov, aby zistila viac vecí o škriatkoch a pre koho pracujú. Antosis a pán škriatkov za ňou prídu do domu sestier. Jedine Čarodejnice môžu zničiť Antosisa. Sestry sa dozvedia, že agent Murphy je im na stope. Hľadá dôkaz, či sú sestry nažive. Leo sa musí postarať o chorého Chrisa a preto dá Wyatta k Victorovi. Za Billie do domu prichádza agnet Murphy a povedal Billie, že ich videl pri tej akcii pri nemocnici. Nechal jej telefónne čislo a Billie všetko sestrám porozprávala. Sestry nemôžu nič podniknúť proti démonovi bez prezradenia ich skrýše a odhalenia pravdy. Phoebe dostala menštruáciu, čiže nie je tehotná. Dozvedá sa, že s tým kúzlom mala dočinenia Billie a poháda sa z ňou. Bilie vraví, že ak sa chcú obidvaja az seba vydať, mali yb to spraviť. Antosis posiela ďalších škriatkov a tí zabijú nevinného. Pán škriatov sa dozvedá kde je Billie. Phobe sa rozpráva s Dexom a chcú si dať šancu a zosobášiť sa. Paige a Whip sa dávajú dokopy, ale Paige si uvedomí, že jej predstavy sa zmenili a rozchádza sa s ním. Billie má plán na zničenie Antosisa, ale sestry ho odmietajú. Phoebe s Paige si uvedomia, že predstierať ich smrť bola chyba. Agent Murphy zastihol v klube Piepr a doberá si ju a Bilie sa vybrala Antosisa zničiť sama, preto sestry zalarmujú Piper. Billie zachráni ďalšieho nevinného nevediac, že ju pozoruje Antosis a Pán škriatkov. Sestry nájdu Billie a pomocou sily troch zničia Antosisa. Sestry sa poďakujú Billie, že riskovala svoj život a ukázala im aké je byť super čarodejnicou. Dohodnú sa, že sa vrátia k ničeniu démonov a do svojich starých životov. Idú za agentom Murphym a rozhodnú sa s ním spolupracovať, ak udrží ich tajomstvo. On potom vyhlási, že ich smrť bola fingovaná, pretože boli chránenými svedkami. Phoebe ide za Dexom a všetko mu vysvetlí a on omdlie. Piper a Paige sa objavia v P3 vo svojich starých podobách.

 

8x06 Kill Billie Vol.1

(Billie a jej sestra)

 PhotobucketPiper chystá oslavu na Halloween. Odvtedy ako sestry ukázali svetu, že žijú, novinári sa snažia zistiť podrobnosti. Vrátane tých z Bay Mirror. Stoja pred domom a tak ich Piper premení na potkani. Neskôr ich transformuje naspäť a novinári odídu. Polícia novinárom vysvetli, že sfalšovali ich smrť. Neskôr, sa Paige stretne s novinárom z Bay Mirror a pokúša sa, s pomocou Piper, presvedčiť ho, aby sa do toho nepletol. Billie navrhne, že sa postará o démonov, pretože ju nepoznajú. Nový démon v meste (a v Magickej Školy - stále pod nadvládou zla) je Dogon. Zničí démonov, aby získal viac síl a ovládol Podsvetie. Démoni vedia, že Čarodejncie niesú mŕtve. Tento démon je podobný jednmu, ktorého Billie poznala v detstve a ktorý jej uniesol sestru. Billie zažíva ťažké časy, pretože sa jej vracejú spoločne s démonom i strachom zo spomienok. Billie sa „premiestňuje“ pomocou elixíru, ale jedna fľaštička jej vypadne a Dogan si ju vezme. Phoebe sa s Dexom nestretla odvtedy, čo mu povedala, že je čarodejnica. Phoebe vyskúša tehotenský test, aby zistila či je tehotná. Test je poztívny. Phoebe sa stretne s Dexom, ktorý sa stále nevie spamätať z toho, že je čarodejnica. Zastihnu ich reportéri a pýtajú sa na ich vzťah. Phoebe sa ide poradiť s Piper, keď tam príde Billie a rozpovie im čo sa stalo a o tom elixíry, čo stratila. Myslí si, že jej strach pramení z Halloweenu. V Knihe tieňov nájde kúzlo na vymazanie spomienok a použije ho, aby si myslela, že ten démon je celkom obyčajný. Paige sa stretne so Sethom v P3 a varuje ho, že pracujú na závažnom prípade a mohli by byť pri ňom zranení aj nevinní ľudia. Paige mu ešte pripomenie dievča, ktoré zabil. Phoebe sa snaží zmeniť článok do svojho stĺpčeka, keď sa u nej zjaví Seth a hovorí, že veci ešte viac skomplikovali. Billie ide nájsť démona, aby sa od neho niečo dozvedala o Doganovi, ale na mieste sa objaví Dogan a jeho pomocník. Billie má viac spomienok na detstvo a Dogan do nej hodí jeden elixír a ona sa „premiestni“. Dogan zabije ďalšieho démona a získa jeho schopnosti. Phoebe sa rozpráva s Dexom a preberajú vidinu zo svadby. Billie povie opäť kúzo na mazanie spomienok. Dogan ničí ďalších démonov a Paige nahucká ducha mŕtveho dievčaťa aby Setha strašil. Na druhý deň vyjde článok o sestrách a očierňuje ich. Paige si uvedomí, že Setha sa tak ľahko nezbavia. Lea nahaňali fotografi a chceli vyfotiť jeho aj Wyatta. Leo je nespokojný, že sa má vrátiť k práci opravára a Piper od neho očakáva aby opravil všetko. Jeden Starší poradí Paige, aby sa správali ako normálny ľudia a tak sa reportérov zbavia. Paige to všetko novinárom ukáže. Phoebe si spraví druhý tehotenský test, ktorá je negatívny a rozhodnú sa neuponáhľať vzťah s Dexom. Doganovi sa nakoneic podarí uneisť Billie ale Paige ju zachráni. Doma sestrám porozpráva ako raz v noci Dogan uneisol jej sestru a Doganovi sa opäť podarí Billie uniesť. Sestry veria, že Billie ho zničí sama. Podarí sa jej to a keď príde domov rozmášľa o svojej sestre Christy. Sestry pripravia všetko potrebné na Halloween a Chris s Leom chodia koledovať po domoch.

 

8x07 The Lost Picture Show

(Stratení vo fotografiách)

PhotobucketPaige chce, aby sa Billie zamerala na školu a zabudla na lovenie démonov. Objavuje sa tu démon Vaklav, ktorý sa špecializuje na obrazy. Prvýkrát ho vidíme vo foto štúdiu, kde sú ľudia uväznení v obrazoch niekoľko desiatok rokov. Vaklav oslobodí JDeho, ktorý bol uväznený v obraze od roku 1950. Predtým než ho Vaklav zabije, JD uteká… a Vaklav ide po ňom. Sestry sa o JD dozvedia a rozhodnú sa mu pomôcť. Billie zatiaľ JDeho stráži a vzniká medzi nimi milostný románik. Leo a Piper majú svoje problémy. Leo pozná jedného kúzelného záhradníka a žiada ho, aby im pomohol ich krízu vyriešiť. Aby lepšie pochopil jeden druhého, záhradník prehodí duše Piper a Lea. Phoebe ide do spermo banky, aby našla darcu. Paige zatiaľ rieši svoj vzťah so Samom.

 

8x08 Battle of the Hexes
(Súboj čarodejníc/ Súboj pohlaví)                                      
PhotobucketV Magickej škole sa démonka Zira chce dostať k veľkej moci. Jej plán je zmocníť sa opasku Gaeaje,a zabiť všetkých mužských démonov. Agent Murphy požiada sestry, aby prešli všetky staré nevyriešené prípady a tak s  Piper  sa teda vyberú do archívu, ale Piper sa po chvíli vyparí na stretnutie so stávkarom,taj jej pomáha Billie. Tá nájde opasok a dá si ho na seba. Zrazu má na sebe kostím hrdinky Gaey a nevie si ho dať dolu... Postupne sa začne meniť a nenávidieť mužov,byť agresívna. Keď sa Zira dozvie že sa opasok "aktivoval",snaží sa zmanipulovať Billie. Tá sa dostane do  konfliktu s Leom a nechtiac ho zneviditeľní,no sa juej to zapáči. Paige sa stretne so sociálnym prokurátorom, Henrym Walkerom,a presviedča aby prepustil Speeda-jej nového zverenca. Speed je podozrený z vraždy ale je nevinný. Leo zistí že opasok v kombinácii s Billienymi schop.môže byť alarmujúci,dokáže zabiť všetkých mužov sveta...Tak ide do školy Mágie a tam vyhľadá ako ju zastaviť. Medzitým Paige s Henrym čakajúp v Speedovom byte aby im prezradil jeho verziu. Nakoniec Speed je nevinný ale Paige zavolajú sestry  na pomoc. Sestry prídu do školy, Leo sa zneviditelní a napadne Billie a Paige pričaruje knihu. Zmocní sa opaska a premiestni ho na Ziru, ktorú to zničí. Leo sa „zviditeľní“ a Billie vysvetlia, čo sa stalo.

 

8x9 Hulkus Pocus
(Hókus pokús)

Photobucketk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.