Choď na obsah Choď na menu
 


2.SÉRIA=

Photobucket2.séria je podobná 1.,len sa v nejakých veciach líši od tvrdení a poznávajú Zdroj a Triádu-2 nepriatelov naraz.A veľkých...Zároveň je v znamení postáv.Hneď v prvom dieli sa stretávame s Jenny a jej strýkom Danom ktorý sa páči nejednej sestre:))Vracia sa opäť Leo a po ďalšom romániku s Piper,Piper skúša nájsť šťastie po boku Dana a Leo sa kvôli nej vzdáva moci.Tak Piper prehodonotí svoj názor a vracia sa späť k Leovi (ešteže tak) .Prue sa stáva fotografkou pre magazín 445 a Phoebe sa vracia na školu. Na konci série Dan odchádza...

 

2x01 Witch Trial
(Abraxas)

PhotobucketPresne dnes je rok od zistenia že sú čarodejnice.Démon Abraxas ukradne knihu tieňov a číta si jednotlivé kúzla na ničenie démonov, tým ich oživuje späť.Phoebe zistí že ako on prečíta posledné kúzlo, ony dôjdu o všetky schopnosti...No Prue sa to zdá byť skvelé.Neskôr Piper napadne Jeremy,no cez telefón so sestrami ho zničia.Medzitým sa Phoebe snaží vyhľadať v knihách niečo čo by im pomohlo,keď zbadá Jenny ako drží Kitt -mačku, ktorá má na obojku Triquetru=dostane nápad. Medzi tým sestry zničia ďalšich oživených démonov-Woogymana a Nicolasa. Nakoniec dostanú knihu a zničia Abraxasa.

2x02 Morality Bite
(Spravodlivosť a trest)

PhotobucketPiper príde domov z nákupoch s topánkou v ruke - stúpila do psieho hovna. Už niekoľko dní chodí jeden bezohľadný človek venčit svojho psa pred ich dom. Jeho pes tam vždy zanechá „bobku“:). A presne rovnaká situácia sa práve opakuje. Lenže to už mu čarodejnice nedarujú. Piper zmrazí čas a Prue pomocou telekinézi presunie „bobku“ na topánku jeho pána. Phoebe si ide pustiť telku a zachytí športové správy. Momentálne tam hovoria o basballistovi Callovi Greenovi. Phoebe má predtuchu, o desať rokov neskôr, že ju upália za čarodejnictvo. Sestrám nezostáva nič iného než preniesť sa do budúcnosti. Piper v budúcnosti býva stále v dome, má dcéru a je rozvedená. Prue je na tom oproti nej lepšie: Je bohatá ,v Bucklande už nepracuje ale vlastní ho a ešte ďalšie tri, má osobného vodiča, asistentku a je blondína. V dome vidí Piper a Prue v správach, že Phoebe má byť za necelých 6 hodín upálená za čarodejníctvo. Sestry teda idú do podkrovia pre Knihu tieňov, ale nenájdu ju. Len kľúč od trezoru v Bucklande. Prue vo svojom rozčúlení zistí že jej moc telekinéza je omnoho silnejšia. Cestou pre Knihu tieňov na námestí Piper nechtiac zmrazí čas. I jej moc vzrástla - zmrazila všetko, vodu striekajúcu z fontány, vtáky pri lete... Lenže ich uvidí Leo. Keď mu sestry vysvetlia situáciu, dozvedia sa, že Phoebe mala priateľa, ktorého Call Green zabil, súd ho však oslobodil a tak Phoebe použila svoju moc a zabila ho. Jej moc za tie roky tiež vzrástla. Už zostáva len pár hodín do upálenia… už len pár minút… Prue a Piper prídu len tak tak, Piper všetko zmrazí a chcú odísť s Phoebe. Tá to ale nechce. Je si vedomá toho že spáchala zločin, teda jej budúce ja. Pochopila že sú v budúcnosti z nejakého dôvodu, nie preto aby tomu zabránili, ako si mysleli ale aby pochopili prečo sa to stalo. Donutí Piper aby rozmrazila čas.Phoebe upália… Čas sa vrátil a oni sú späť v 20. storočí. Vrátili sa späť pretože pochopili to čo mali.

2x03 The Painted World
(Maľovaný svet)

PhotobucketDo aukčnej siene príde za Prue žena - Jane, ktorá chce čo najrýchlejšie predať obraz. Prue ešte než odíde z práce v obraze zbadá svetlo ktoré sa náhle rozsvietilo.V tú chvíľu práve hľadá Phoebe prácu v jednej webovej kancelárii. Cestou rozbila Prue auto. Ráno Prue rozpráva svojim sestrám o tom svetle a Phoebe sa jej snaží povedať že jej rozbila auto. V práci Prue v obraze zahliadne i človeka ktorý ju žiada o pomoc. Pred chvíľou jej priniesli rozbor obrazu a pod ultrafialovým svetlom zistila že na obraze je niečo latinsky napísané. Prue si myslí že keď to prečíta, vyslobodí toho muža z obrazu. V tom sa ale mýli a ocitá sa v obraze tiež. Phoebe štve že ona je "hlúpá" a v Knihe tieňov nájde kúzlo chytrosti ktoré trvá 24 hodín. Prue zistí že muža do obrazu dostala jeho priateľka ktorá bola čarodejnica. Bol to trest za rozchod. Keď Malkolm zistí že je Prue tiež čarodejnica, neverí jej. Jediným spôsobom ako sa dostať z obrazu je že by sestry našli niečo v Knihe tieňov ale najskôr by museli zistiť že Prue je v obraze uveznená. To ale Piper začína tušiť že sa niečo deje pretože neprišla domov. Ide teda do aukčnej siene a prinesie obraz domov. Tam prečíta nápis a tiež sa dostane pred zrakom Phoebe do obrazu. V obraze sa sestry dohodnú že napíšu na okno meno čarodejnice ktorá Malkolma do obrazu zakliala. Problém je v tom že v okne sú umiestnené meče ktoré sa rozídu proti sebe v okamihu keď sa niekto priblíží k oknu. Prue pomocou telekinézi meče oddiali aby mohla Piper napísať odkaz Phoebe. Tá ho prečíta a meno vyhľadá v Knihe tieňov. Nájde tam i kúzlo ktorým sa dostanú z obrazu. Kúzlo napíše na papier a pripevní na obojok mačky Kit. V obraze sa rozhodli že budú hliadkovať a prvú hliadku má Malkolm a práve v tej chvíli "priletí" mačka. Malkolm jej zobere kúzlo a vyslobodí sa sám z obrazu. Objaví sa doma u Halliwellových kde chce napadnúť Phoebe. To sa mu vďaka kúzlu chytrosti nepodarí. Malkolm však vie že kúzlo v 7 hodie vyprší a preto sa tam vydáva neskôr i so svoju milenkou Jane. Chcú jej zobrať jej schopnosť predtúch. V dome zapália obraz a chcú zabiť Phobe. Tá ich ale obalamutí a prečíta kúzlo ktoré ich všetkých prenesie do obrazu. Tam sestry zistia že Malkolm je čarodejník a Jane tiež. Jane už dlhú dobu hľadala niekoho s čarodejnou mocou aby mohla Malkolma z obrazu vysvlobodiť. Jane a Malkolm hľadajú kúzlo ktorým sa vrátia späť ale zistia že Phoebe im ho ukradla. Spoločne so sestrami a mačkou sa vrátia domov. Malkolm s Jane v obraze zhoria.

2x04 Devil`s Music
(Diabolská hudba)

PhotobucketPrue a Phoebe sedia v Piperinom klube P3, ktorý nedávno otvorila. Je tam skoro prázdno, ale Piper je nadšená. Prue sa s Phoebe bavia o pôžičke od bankára Barkera, aby zachránili klub. Piper o tom nevie. Medzitým na inom mieste hraje Dishwalla. Ich manažér Carlton odvádza jedno dievča do skladu pod prísľubom, že sa tam stretne s kapelou.Tam ju však pohltí démon Masselin. Ráno Leo očaruje Carltona, aby vzal Dishwallu do Piperinho klubu. Piper sedí v P3 a pozerá sa ako idú financie dolu. Prichádza za ňou Jenny a prosí ju o lístky na Dishwallu.Objaví sa tam Carlton a dohovorí s Piper, že Dishwalla bude hrať večer v P3. Piper sa vráti domov a je veľmi šťastná. Prichádza Leo a povie jej, že Carltona očaroval, aby vzal Dishwallu do P3, pretože je v tom démon Masselin. Piper je veľmi rozčúlená a Lea pošle preč. Prue odchádza do Bucklandu a volá Barkerovi, že už nechce žiadnu pôžičku. Doma Piper a Phoebe vyrábajú podľa knihy elixír na Masselina, ktorý ho má zničiť. Večer sú sestry v klube. Majú plán: Phoebe bude hrať, že Carltona zbožňuje a až ju dovedie za Masselinom, hodí mu elixír zabalený v balóne do tlamy. Všetko prebieha podľa plánu, Carlton ju zavedie do skladu a zamkne ju tam, kde sa zjaví Masselin. Piper s Prue utekajú za Phoebe a Masselina vyplašia. Medzitým sa do klubu vkradne Jenny. Carlton povie vyhadzovačom, že má Phoebe v kabelke niečo nebezpečné, nech to odstránia. Vyhadzovači vezmú Phoebe elixír a vylejú jej ho na sukňu. V klubu sa objaví Barker a povie Piper, že P3 bude preberať. Potom sa tam ukáže tiež Darryl, ktorý vyšetruje zmiznutie dievčat. Piper zmrazí miestnosť a sestry bežia za Jenny, ktorú Carlton odvádza za Masselinom. Miestnosť rozmrzne a Carlton Jenny zavrie do skladu a Masselin ju pohltí. Sestry na Carltona použijú svoju moc a dozvedia sa od neho, kde je Masselin. Sestry vtrhnú do skladu a Masselin už tam na nich čaká. Prue mu telekineticky odhodí Phoebeinu sukňu s elixírom do tlamy, Masselin vybuchne a všetky dievčatá sú zachránené. Do skladu vtrhne Barker a ostrieka ho Masselinova krv. Barker nechápe čo sa deje a Prue mu povie, že P3 je ich a nič nebude preberať. Barker nič nenamieta. Carlton je zatknutý za únosy a všetci si užívajú večer s Dishwallou. Ráno za Piper príde Leo, aby si popovedali ako to medzi nimi je. Piper má ale zálusk na ich suseda Dana.

2x05 She`s A Man, Baby, A Man
(Ona je muž)

 PhotobucketMesto je už nejakú dobu sužované neznesiteľnými horúčavami. V noci do klubu P3 prichádza Phoebe, ktorá očividne horúčavy znáša veľmi zle, pretože je spotená od hlavy až po päty a rozpálená tak, že by sa na nej dalo smažiť. Piper si o ňu najskôr robí starosti, ale Phoebe jej potom začne rozprávať, že už niekoľko nocí po sebe má sny, v ktorých sa miluje s mužmi, ktorých následne zabije. V tom prichádza Prue a začne si nahovárať, že jej nevychádza vzťah s mužom, ktorému by chcela dať šancu. Phoebe potom odchádza domov, kde má ďalší zo svojich strašných snov. Druhý deň za Prue prichádza do Bucklandu Morris a povie jej, že za posledné štyri noci boli zabití štyria muži, ktorí mali poškodený mozog a naviac z nich niekto alebo niečo vysalo všetok testosterón. Morris potom Prue prezradí ešte jednu stopu - všetci muži boli členmi zoznamovacej agentúry Romantika. Prue nakoniec súhlasí, že s prípadom pomôže a ide domov za svojimi sestrami. Prue potom sestrám ukáže materiály, ktoré od Morrisa dostala, vrátane fotiek zavraždených mužov. Phoebe s hrôzou zistí, že títo muži sú práve tí, o ktorých sa jej každú noc sníva a zmocní sa jej strach, že ona je za ich smrť zodpovedná. Sestry sa jej to samozrejme snažia vyhovoriť a dohodnú sa, že Piper prejde Knihu tieňov, a že Prue a Phoebe sa pôjdu porozhliadnúť do zoznamky, ktorá všetky obeti spájala. Zatiaľčo sa Prue zapisuje do programu zoznamky, Phoebe si prezerá okolie a narazí na jedného sympatického muža. Keď sa spolu zoznamujú a Phoebe mu podá ruku, má videnie, ako bude tento mladík zavraždený rovnakým spôsobom, ako predošlí muži. Obe sestry sa potom vracajú domov a Piper im povie, čo našla v Knihe tieňov - za vraždami stojí Sucubus - keď čarodejnica odvrhne ľudský cit a spojí sa s temnotou, aby utiekla pred nešťastnou láskou, stane sa z nej Sucubus, sexuálny predátor. Vyhľadáva statných mužov, ktorí sú voči ich kúzlu bezmocní, a svojím dravým jazykom z nich vysáva testosterón. Sestry sa rozhodnú použiť kúzlo, ktoré v knihe našli, lenže to má však nečakané následky, z Prue sa totiž stal muž, čo sa jej samozrejme nepáči a prinesie jej to nejednú starosť - napr. nevie ako sa chovať, ako správne „chlapsky“ chodiť a prejavovať sa. Čarodejnice sa nakoniec rozhodnú, že Prue sa ako muž zapíše do zoznamky a chcú tak prilákať pozornosť Sucuby. V Romantike sa práve koná zoznamovací večierok, kde samozrejme nechýbajú ani sestry. Prue tam vyvolá menšiu bitku, aby tak ochránila istého mladíka pred Sucubom - Phoebe je na ňu totiž psychicky napojená a občas akoby sa pozerala z jej očí, vďaka tomu iež zistí, že si Sucubus začala brúsit pazúry na Prue.
Prue si na večer dohovorí schôzku v P3 so ženami, ktoré ako muž v zoznamke zaujala. Sestry totiž veria, že jedna zo záujemkýň je práve Sucubus. Večer je Prue v zadnej uličke za klubom skutočne napadnutá, ukáže sa, že ten démon je neodolateľná blondýnka pracujúca v agentúre. Pri súboji na miesto prichádza i Morris so svojím partnerom a Sucubus je zastrelený. Sestry však tušia, že tým to neskončilo, pretože Prue je stále ešte muž. V mestskej márnici si Morrisov partner prezerá nádherné telo mrtvého dievčaťa, keď tu zrazu mŕtvola otvorí oči, vystrčí svoj jazyk a muža zabije. Medzitým sú sestry v podkroví vo svojom dome a premýšľajú, čo podniknú ďalej. Prue si musí odskočiť a preto odchádza do kúpeľne. Keď odíde, Phoebe má dalšiu predtuchu - Sucubus si na Prue počkala v kúpeľni a uniesla ju do svojho bytu, kam vodila všetky svoje obete. Už nechýba veľa, pretože Prue už nedokáže Sucube ďalej odolávať, ale Phoebe sa v tej chvíli našťastie opäť na Sucubu napojí a donúti ju, aby Prue pripomenula, že nieje muž, ale žena. Keď to Prue začuje, použije všetkú svoju silu a povie Sucube, že ju nechce a práve vďaka tomu, že bola Sucuba i cez svoju neodolateľnosť odmietnutá, zhorela v plameňoch, a z Prue sa opäť stane žena. Nakoniec má každá zo sestier rande a všetci sú opäť šťastní. Prue si naviac odniesla i veľké ponaučenie, pretože keď bola mužom, pochopila pár vecí, vrátane toho, že ani muži to nemajú v živote ľahké.

2x06 The Old Black Magic
(Stará čierna mágia)

 PhotobucketDvaja výletníci vojdu do jaskyne, v ktorej sú po stenách nakreslené varovné znamenia. Vyhlbia do steny dieru, z ktorej vytryskne prach, skala sa rozbije a vyjde z nej žena s hadom okolo krku. Kúzlom zmenší obidvoch mužov a dá ich svojmu hadovi ako potravu. Potom ho pošle hľadať jej kúzelné žezlo. Medzitým je Prue v Bucklande a pripravuje sa na točenie dokumentu o aukciách. Telefonuje jej Phoebe, ktorá pozoruje Piper a Dana vonku ako sa vášnivo bozkávajú. Za Phoebe sa prenesie Leo s tým, že majú problém. Do domu prichádza Piper v Danovom objatí a další problém je tu. V Bucklande sa začína točiť a Prue oceňuje žene menom Betty palicu (patriacu zlej čarodejnici). Prue jej povie, že za takú prastarú palicu môže dostať až 5000 dolárov. Prichádza ale Jack Sherridan a s Prue sa dohaduje, že jej tie peniaze za to žezlo nikto nemusí dať a dohodne sa s Betty, že jej dá 1000 dolárov dnes popoludní, tá súhlasí a dá Jackovi adresu. Prue mu ju vďaka svojej moci vezme. Piper zatiaľ rieši s Leom ako to medzi nimi vyzerá. Potom im Leo povie o čarodejnici menom Tuatha, ktorú nemôže poraziť žiadna dobrá čarodejnica, len jediná osoba - vyvolený. Leo im povie, kde sa vyvolený nachádza a Piper s Phoebe idú za ním. Zistia, že je to študent strednej školy a menuje sa Kyle. Dievčatá ho chcú nalákať na kúzla, pretože im Leo povedal, že sa o ne zaujíma. Piper ho zmrazí a potom sa postaví za neho. Kyle uverí. Doma mu Piper, Phoebe a Leo objasňujú jeho úlohu, že musia zabiť Tuathu jej žezlom a povedia mu kto sú. Kyle stále nemôže uveriť. Prue ide za Betty do jej bytu a počuje ju ako kričí. Prue tam vtrhne a uvidí tam stáť čarodejnicu, ktorá svoje žezlo našla u Betty a práve ju ním zabíja. Prue čarodejnicu odhodí, vezme so sebou žezlo a utečie. Keď chce Kyle odísť z domu preč, prichádza Prue a keď prejde okolo Kylea, tak žezlo začne žiariť a Kyle uverí. Kyle skúma žezlo a sestry idú hore pozrieť sa do knihy, kde riešia problém s čarodejnicou. Leo im opakuje, že ony ju poraziť nemôžu, ale sestry to chcú skúsiť. Medzitým zadným vchodom príde Jenny, aby niečo odkázala Piper a uvidí Kyla so žezlom. Povie jej, že je kúzelná, ale Jenny neverí. Kyle sa sústredí, žezlo začne žiariť a roztočí ho na jednom prste. Potom príde Leo a uvidí, čo Kyle dokázal a vyprevadí Jenny preč. Čarodejnica v jaskyni nájde svoju knihu kúzel a objaví v nej kúzlo na zviazanie moci čarodejnice, ku ktorému potrebuje ľudské srdce. U jaskyne stretne jedného muža a jeho srdce mu vyrve z tela. Sestry čarodejnicu nájdu na mape kryštálom a idú za ňou. Prue ide do jaskyne prvá a Piper s Phoebe čakajú von. Čarodejnice ju prekvapia. Prue zbavila moci, ale keď sa tam objaví Piper a Phoebe, radšej zmizne. Leo doma cvičí Kyla v zachádzaní so žezlom a sestry varia elixíry. Čarodejnica pomocou ďalších ľudských sŕdc zviaže moc Piper i Phoebe. Kyleovi sa so žezlom nedarí a odhodí ho a odchádza z domu. Čarodejnica pošle svojho hada, aby našiel žezlo a ten sa zjaví v dome. Piper kričí a zistí, že nemá svoju moc. Jej krik privolá Kyla, ktorý vezme žezlo a hada zničí. Potom prichádza čarodejnica, aby sestry zabila. Sestry na ňu skúšajú elixíry, ale sú na ňu príliš slabé. Čarodejnica použije na Phoebe a Lea uspávací elixír a Piper s Prue "zabetonuje" do zeme. Kyle sa s čarodejnicou svojou mocou preťahuje o žezlo, ktoré poletuje vo vzduchu. Kyle ho k sebe dvďaka psychickej podpore Piper a Prue pritiahne a čarodejnicu zlikviduje. Žezlo je rozbité. Všetko dobre dopadlo. Piper zostáva s Danom a Lea opúšťa. A Prue dá Jackovi rozbité žezlo, podľa neho má teraaz jeho cenu.

2x07 They`re Everywhere
(Sú všade)

 PhotobucketErick je na prednáške o Akašických záznamoch. Akašické záznamy sú starobylé zvitky, ktoré popisujú budúcnosť. Nikto však nevie, kde sa nachádzajú. Existuje len úlomok mapy, ktorá je v zabudnutom jazyku a Erick sa ju snaží rozlúštiť. Erick ide do sanatória za svojím chorým otcom a hovorí mu, že vie kde sú tie zvitky. Do izby prichádza Phoebe, ktorá v sanatóriu vypomáha a rozpráva sa s Erickom. Preruší ich doktor Stone, ktorý si chce pohovoriť s Erickom o jeho otcovi. Keď potom Erick odíde, ukáže sa, že doktor Stone je zaklínač. Keď sa Phoebe na chodbe dotkne Ericka, tak má predtuchu ako niekto vsunie Erickovi do hlavy niečo špicaté. Piper sa balí, pretože ide na víkend s Danom preč. Pribehne za ňou Prue a hovorí, že si myslí, že Jack je zaklínač, pretože sa rýchlo premietnňuje. Prue sa pýta Piper, či neszpozorovala nič podozrivé na Danovi. Ten práve zvoní dole u dverí a Piper ide otvoriť. Dan sa pýta, kedy vyrazia. V dverách sedí Kit a začne na Dana prskať, čo v Piper zaseje pochybnosť, že by Dan mohol byť zaklínač. Prue a Piper sa rozhodnú, že použijú kúzlo k počutiu cudzích myšlienok, aby mohli počúvať Dana a Jacka. Prue je v Bucklande a prichádza za ňou Jeff (brat Jacka, to Prue ale nevie - sú dvojičky). Prue počuje jeho vnútorné myšlienky, ktoré sú o mŕtvolach a spaľovaniu. Prue je presvedčená, že je to zaklínač. Keď k Piper príde Dan, tak ho zmrazí a pichne ho do ruky, ak krváca, pretože zaklínači nekrvácajú. Po rozmrazení potom Dan začne krvácať, takže je čistý. Ukáže sa, že Kit prskala nie na Dana, ale na sršne. Piper a Phoebe idú do sanatória a uvidia tam Ericka, ako naňho útočia dvaja zaklínači - doktor Stone a ešte jeden a vysunú dlhé ihly z prstov, ktoré Phoebe videla vo svojej vízii. Piper a Phoebe popadnú Ericka a utečú. Erick premýšľa o Akašických záznamoch a Piper to počuje a spýta sa ho na to. Phoebe pozná, že niečo nehraje, a tak zatiaľčo je Erick zmrazený, sa Piper a Prue rozhodnú, že povedia Phoebe o kúzle, ktoré použili. Prue ide do Bucklandu a prichádza za ňu Jack. Piper ho rýchle zmrazí a Prue ho pichne do ruky dýkou. Pak príde i Jeff a dievčatá nechápu čo sa deje, tak ho Piper tiež zmrazí. Uvedomí si, že to asi nebudú zaklínači, ale len dvojčatá. Piper ich rozmrazí a Jack krváca, takže zaklínač nieje. Jeff sa prizná, že zariaduje pohreby - to vysvetluje tie mŕtvoly, o ktorých počula Prue. Obaja sa jej priznajú, že ju chceli omrknúť a za to od nej dostanú facku. Sestry a Erick idú do sanatória, aby vzali jeho otca. Strhne sa bitka medzi zaklínačmi a sestrami. Nakoniec zaklínači unesú Erickovho otca. Sestry povedia Erickovi, že sú čarodejnice a sľúbia, že mu otca zachránia. Erick sa rozhodne, že zničí mapu, kde je popísaná poloha Akašických záznamov, aby ich nemohol nikto zneužíť. Sestry sa spolu bavia o záchrane Erickovho otca. Zaklínači volajú Erickovi a sľubia mu otca za polohu záznamov, ktoré ukrýva v hlave. Erick sa rozhodne odísť do Golden Gate Parku za zaklínačmi. Prue a Piper počujú jeho myšlienky a vedia teda, kam má namierené. Keď sú sestry na mieste, rozdelia sa a každá hľadá Ericka a zaklínačov. Ericka a zaklínačov nájde prvá Phoebe. Zaklínači Erickovi a Phoebe vysajú pamäť. Potom prichádzajú i Prue a Piper a ľsťou ich nachytajú na ich nenásytnosti po informáciách a zničia ich. Erick a jeho otec sú zachráneni, i keď si Erick ani Phoebe nepamätajú, čo sa stalo. Piper a Prue doma zrušia kúzlo a Piper konečne môže odísť s Danom. Prue nájde na schodoch kvety, v ktorých je mobil. Volá Jack a pozve Prue na rande, ale tá si z neho robí srandu. Phoebe sa potom v sanatóriu stretne s Erikom a začínajú si spomínať.

2x08 P3 H2O
(Patty a Sam)

PhotobucketPrue každý rok navštevujú jazero, kde sa utopila ich matka a práve pri jednej z ich návštev, kde si vybavuje bolestné spomienky na tragickú udalosť, je vyrušená krikom o pomoc topiaceho sa človeka. Beží mu na pomoc, ale zastaví ju nejaký postarší muž so slovami, že si ho to už vzalo. Prue sa potom doma zverí sestrám s tým, čo videla a prehovorí ich, aby sa všetky pustili do pátrania. Jej obavy sú o to väčšie, keď verí, že za smrť toho človeka môže démon a naviac letný tábor, umiestnený vedľa jazera, má byť znovu otvorený. Sestry zájdu za pani Johnsonovou, ženou, ktorej tábor patrí. Tá ich uistí, že tábor kvôli dalšiemu prípadu utopenia otvárať nebude. Sestry sa začnú vypytovať na podvného muža, s ktorým sa stretla Prue a dozvedia sa, že ide o akéhosi Sama, záhadného muža, o ktorom nikto v podstate nič nevie. Rozhodnú sa teda, že ho navštívia. Rozlúčia sa s pani Johnsonovou a odchádzajú do Samovho domu, netušia však, že zatiaľčo prezerajú Samove veci, vodný démon si vybere dalšiu obäť, tentokrát pani Johnsonovú. Sestry prehľadávajú Samove veci a nájdu i fotku svojej matky, nechápu čo sa tu vlastne deje, ale objaví sa Leo a vysvetlí im, že Sam bol svetlonos ich matky, ale keď umrela, stratil svoju moc a je z neho smrteľník, pretože prehral boj s démonom. Keď im Leo povie všetko, opäť zmizne a v tú chvíľu sestry začujú zúfalé volanie topiacej sa pani Johnsonovej. Chcú pomôcť, ale opäť sa objavuje Sam, ktorý im v tom zabráni, pretože ako sa neskôr ukáže, žena už bola dávno mŕtva a démon si len prepožičal jej telo. Sam začne sestrám rozprávať ich zámer démona zničiť, ale ony sú viac než neoblomné. Sam preto na čarodejnice použije kúzelný prach, s jeho pomocou im vymaže pamäť na uplynulý deň. Druhý deň ráno sú sestry ako o omámené, Piper naviac dostala škaredú vyrážku a tiež si nespomínajú na nič z minulého dňa. Objaví sa Leo a varuje svoje chránenkyne, že tábor nakoniec zrušený nebol. Sestry nechápu o čom to vlastne Leo hovorí, ale nakoniec si spomenú. Piper kvôli vyrážke zostáva doma a do tábora k jazeru sa vydáva len Prue a Phoebe. Do tábora už dorazili i deti a Phoebe sa rozhodne použiť kúzelný prach, aby im zabránila ísť do vody. Medzitým sú Piper s Leom doma. Piper nájde listy, ktoré vzala u Sama a na ktoré si pred tým kvôli účinku prachu nespomenula. Keď si ich obidve prečíta, zistí, že Patty a Sam sa milovali. Leo sa potom s Piper teleportuje k jazeru, aby všetko povedali Phoebe i Prue. Prue sa nakoniec rozhodne, že to ona démona zničí a že ho zničí rovnakým spôsobom ako jej matka, za použitia elektriny. Všetko sa však zvrtne - Prue je vo vážnom ohrození života a Sam sa rozhodne obetovať svoj život, aby ju zachránil. Démon je konečne zničeý, ale Sam umiera a pre jeho dušu si prichádza duch Patty.

2x09 Ms. Hellfire
(Slečna Pekelná)

 PhotobucketNa dom Halliwellových zaútočí neznáma žena. Začne strieľať po sestrách ale nakoniec Prue telekinézou jej strelbu odrazí proti nej. Zavolajú na pomoc Daryla ale než dorazí prehrabú sa v jej veciach. Nájdu tam zoznam s 11-timi menami a medzi nimi je tiež P.Halliwell. Toto a ešte jedno meno nieje preškrtnuté. Tá žena čo sa ich pokúsila zabiť bola nájomná vrahyňa, bývala neďaleko od nich a u toho druhého nepreškrtnutého mena mala napísané niečo o výbuchu v 10:00 hod. Keď príde Daryl, musia mu povedať kto v skutočnosti sú a čo sa to stalo. Ten uloží vrahyňu ako Stedvelovú ( poslednú nepreškrtnutú ) do márnice. Phoebe spoločne s Darylom idú pravú Stedvelovú zachrániť. Prídu len tak tak a odvedú ju do domu Halliwellových. Prue a Piper sa išli pozrieť do bytu vrahyne. Prue je nadšená tým všetkým bohatstvom čo má. Nájdu tam tiež ruže od Bana adresované Slečne Peklenej - tej vrahyni. Potom prídu Banovy "kumpáni" a chcú odviesť Prue v domnení že je to Slečna Pekelná. Piper ich zmrazí a chce utiecť, Prue ale povie že sa bude vydávať za Slečnu Pekelnú aby tak zistila čo sa to deje. Stretne sa so Banom a keď s ním preberá vraždu Stedvelovej a ako zabije "Halliwellky" zazvoní jej telefón. Prue by najradšej bola na dvoch miestach a tým zase vyvolá svoju novú schopnosť astrálnu projekciu ( po prvýkrát sa astrálne prejavila v práci ). Dan medzi tým povie Piper aby sa k nemu dočasne nasťahovala. V tom prichádza Phoebe so Stedvelovou a Piper jej rozpráva že Prue má novú schopnosť že hraje nájomnú vrahyňu. Prue sa vráti až večer, príde v novom autě čo jej dal Bane. Povie im že Bana si tiež ešte niekto najal a keď si dajú dohromady že je piatok 13. a Slečna Pekelná mala zabiť 13 čarodejníc do polnoci zistí, že Bana si najal Barabas. Prue ide na schôdzku s Banom a povie mu že sa chce s Barabasom stretnúť. Keď ju Barabas uvidí, spomenie si že je to Prue Halliwellová a zistí že jej najväčší strach spočíva v tom, že sa bojí aby sa niečo nestalo sestrám. Barabas jej povie že jej sestry ovládli démoni a že ich musí zabiť. Keď sa za nimi vydá Piper a Phoebe, použije proti nim telekinézu. Sestry po chvíli pochopili čo sa stalo a preto sa rozhodnú že musia presvedčiť astrálnu Prue, pretože tá nemá schopnosť telekinézi. Hovoria jej čo robili v detstve aby uverila že ony sú jej pravé sestry a že to niesú démoni. Prue im uverí a spoločne idú za Barabasom a Banom. Piper ich obidvoch zmrazí a potom rozmrazí len Bana. Odbije polnoc a Barabas zmizne a Bana zavrú do väzenia.

2x10 Heartbreak City
(Mesto zlomených sŕdc)

PhotobucketDvaja ľudia - Cindy a Max sa spolu stretnú a rozprávajú sa. Príde k nim Cupid a pomocou svojho prsteňa im do srdca začne našepkávať, aby sa dali dohromady. Cupid je so svojou pracou hotový a Cindy s Maxom odchádzajú na kávu. Sestry, Dan a Jack boli v kine a idú na kávu. Phoebe si pripadá ako piate koleso na voze a je naštvaná, pretože jej frajer neprišiel na rande. Povie Prue, že si vezme taxi a pôjde domov. Medzitým Drazi - démon nenávisti prepadne Cupida a ukradne mu prsteň, pomocou neho môže vstupovať ľuďom do srdca. Keď chce Phoebe odísť z reštaurácie, zaskočí ju vysilený Cupid a chce, aby mu pomohla. Keď sa ide Dan pozrieť, čo sa deje, Cupid utečie. Ráno chodí Phoebe po dome a zistí, že je tam sama. Piper je u Dana a Prue u Jacka. Zazvoní telefón a volá Prue. Phoebe sa s ňou chvíľu rozpráva, ale potom sa v dome objaví Cupid a Phoebe ho nakope. Cupid jej potom povie, kto skutočne je. Piper je u Dana a ten jej prináša raňajky a naviac s retiazkou. Keď sa spolu bozkávajú, v dverách sa objaví Phoebe a naznačuje Piper, aby ho zmrazila. Piper Dana zmrazí a Phoebe jej predstaví Cupida. Keď príde domov i Prue, Amor im o sebe všetko porozpráva i to, že mu Drazi ukradol prsteň a nemôže sa vrátiť "hore". Nakoniec sestry presvedčí tým, že im vymenuje všetkých frajerov, s ktorými chodili. Amor Phoebe vytkne, že ju do nej bolo veľa chlapcov, ale má uzavreté srdce. Phoebe začne robiť na elixíre k zničeniu Draziho. Max Cindy kupuje kvety a objaví sa tam Drazi s prsteňom Cupida. Drazi použije moc prsteňa a začne obom našepkávať samé zlé veci až sa pohádajú a Maxa zrazí auto. Sestry s Cupidom nájdu Draziho a ten sa dá na útek. Prue použije astrálnu projekciu, ktorú ešte nevie dobre ovládať a zjaví sa u Draziho. Chce naňho použiť telekinézu, ale v astrálnom tele to nefunguje, tak ho ovalí doskou. Až sa Prue vráti späť tak Piper, Phoebe a Cupid utekajú za Drazim. Hodia naňho elixír a Drazi sa roztečie na smolu. Všetci sú radi, že je Drazi zničený a odchádzajú. Draziho ale chránil Cupidov prsteň a zase povstane. Cupid povie Phoebe, že mu musí ešte pomôcť ňamiešať elixír, aby sa mohol vrátiť späť "hore". Phoebe súhlasí, pretože Piper a Prue večer randia. Keď Phoebe mieša elixír, rozpráva sa s Cupidom o láske a zistí, prečo má uzavreté srdce. Bojí sa straty. Prue a Piper sú s chlapcami v P3. Prichádzajú Phoebe s Cupidom a požiadajú Prue a Piper o pomoc pri čítaní kúzla. Prue s Piper idú ešte povedať Danovi a Jackovi, že sa chvíľku zdržia. Do klubu vchádza Drazi a ide k stolu, kde sedí Prue a Piper s chlapcami. Pomocou prsteňa im našepká zlé veci a zaseje v nich pochybnosti. Všetci sa navzájom pohádajú a Prue s Piper odchádzajú naštvané domov. Cupid sa rozhodne, že mu Phoebe pomôže s napravovaním vzťahov, ktoré Drazi rozhádzal. Idú teda za Cindy a Phoebe jej povie, nech sa zmieri s Maxom a vzbudí v nej zase lásku. Cindy ide za Maxom, ktorý je v nemocnici a dajú sa opäť dohromady. Phoebe zavolá Dana a Jacka k nim domov, aby sa porozprávali. Phoebe im vysvetlí, že nemajú veriť pochybnostiam, ale svojmu partnerovi a po dlhom rozprávaní sa uzmieria. Potom pošle Dana s Jackem pre pizzu, aby mohla všetko vysvetliť sestrám. Povie im, že za všetko môže Drazi, ktorý stále žije. Drazi vojde do domu a chce zabiť Cupida. Piper ho pohotovo zmrazí. Phoebe dá Drazimu prsteň z ruky dole a nasadí ho Cupidovi. Potom hodí na Draziho elixír a ten sa nenávratne vyparí, pretože už ho nechráni prsteň. Drazi je zlikvidovaný a Cupid sa s Phoebe rozlúčí bozkom a zmizne preč. Sestry boli s chlapcami v kine a zase si to namiesrili na kávu. Phoebe ide ako posledná, dobehne ju jej frajer a idú spolu na rande.

2x11 Reckless Abandon

(Odložené dieťa)

 PhotobucketPhoebe hľadá prácu na polícii. Tam narazí na dieťa ktoré tam plače a policajti ho nedokážu utešiť. Keď sa dieťaťa dotkne, má videnie, že dieťa chcel nejaký démon zabiť a preto ho jeho otec nechal na ulici. Phoebe nenapadne nič iného než vziať malého Matthewa k nim domov. Piper je z toho dost vydesená a nevie čo s ním ako budú robiť, podľa nej by išlo len zasvecovať ho do čarovných rituálov. Phoebe jej povie o svojom videní. Potom prichádza Prue ktorá je rovnako udivená čo robí u nich doma dieťa. Pretože Phoebe musí ešte na políciu aby zostavili portrét otca Matthewa, povie že sa musia postarať o dieťa ony. Prue ale práve pracuje na jednej prezentáci ktorá jej môže zaistiť cestu do New Yorku povie že to bude na Piper. Ta je ale vydesená a povie že potrebujú f)laštičky, plienky, kašičky a podobné veci pre dieťa. Prue povie že ona ide teda nakupovať. Po nákupoch sa Prue vracia do práce. Phoebe jej pošle ten portrét ktorý s Derylom zostavili. Prue toho muža pozná. Je to veľmi významný a bohatý muž. Zhodou okolností práve tento muž náhodne zomrie. Nieje to náhodné. Rodina tohto muža je prekliatá, jeho stará matka Marta mala kedysi milenca, ktorý bol záhradníkom ich rodiny. Jej muž ho ale potom čo prerástla jeho láska v šialenstvo zabil a zakopal neďaleko domu. Zahradný duch Elias Lundy sa pomstí tým že zabije každého mužského potomka ich rodu. Ďalším na řade má byť Matthew ktorého hľadá. Keď sa Phoebe a Prue dozvedia že bol otec Matthewa zabitý, idú do ich domu s Darylom. Tam idú za matkou malého ale ta ich vyhodí. Piper a Phoebe doma na internete hľadajú nečo o rodine Van Lauvenových. Zistia že pred časom náhle zmizol záhradník a po ňom všetci muži z toho rodu. Druhý deň ide Prue do práce s Matthewom a Piper s Phoebe sa vydávajú znovu do domu Van Lauvenových. Tam im povedia že majú u seba Matthewa a ony im konečne začnú veriť. Uistia ich tiež že duch Eliasa nemôže uniknúť z domu. Doma v knihe tieňov nájdu že jediným spôsobom ako ho zničiť je zabiť cieľ jeho hnevu. Večer sa sestry vydávajú opäť do toho domu. Najskôr nájdu Eliasov hrob, vykopú jeho kosti a tie rozbijú. Elias im v tom ale zabráni. Sestry povedia Marte aký je jediný spôsob ako Eliasa zničiť ale že to urobiť nemôžu pretože majú chrániť nevinných, teda ju. Ona im ale povie že ten kto zabil Eliasa nebol jej muž, ale ona a teda nieje nevinná. Potom skočí zo schodiska a tým zabije seba i Eliasa. Matthew sa vracia k svojej matke a Prue odmietne cestu do New Yorku ktorú dostala za tú prezentáciu.

2x12 Awakned
(Prebudená)

 PhotobucketPhoebe príde za Piper do klubu a oznamuje jej že sa zapísala do školy. Piper je rada že jej prišla pomôcť pretože jej nieje veľmi dobre. V klubu je ale veľa ľudí a ona nemôže odísť. Momentálne ľuďom podáva nové ovocie kyvano ktoré kúpila na čiernom trhu a je z Južnej Ameriky. Piper sa snaží presvedčiť že je jej dobre ale potom sa jej zakrúti hlava a ocitá sa v nemocnici. Doktori ale nevedia čo jej je a povolajú k nej špecialistu na infekčné choroby. Ten zistí že všetko ukazuje na to, že sa nakazila orojskou horúčkou. Ta sa prenáša bodnutím muchy. Piper zistí že má na ramene bodnutie od nejakého hmyzu, ktoré vyletelo z prepravnej krabice v ktorej bolo prepravované tropické ovocie. Doktor nasadí Piper prášky, tie ale nezaberajú a jej stav sa stále zhoršuje. Sestry nechcú aby zomrela a preto nájdu v Knihe tieňov kúzlo, ktoré ju vylieči. Kúzlo ale funguje tak že musia zohnať nejakú figúrku, do ktorej sa choroba prenesie. Ta ale ožíva a svojím mečom prenáša nákazu ďalej. Doktori sa divia, že Piper je zdravá a po pár vyšetreniach ju pustia domov. Večer v klubu sa u nej prejavia následky kúzla - pohybuje sa veľmi rýchlo a všetko v okamihu mizne. V nekocnici je momentálne veľa ľudí nakazených orojskou horúčkou i keď, nieje nakazlivá. Doktor ktorý ošetroval Piper volá odborníkovi a zavrú Piper klub a odnesoú to ovocie, o ktorom si myslia že je príčinou nákazy. Sestry sú v karanténe v nemocnici. Nechápu čo sa deje ale nakoniec zistia, že tým kúzlom síce uzdravili Piper ale umelú bábiku oživili a s ňou i nákazu. Jediná možnosť ako zabrániť aby sa nákaza rozširovala je, že Prue sa pomocou astrálnej projekcie prenesie domov a nájde kúzlo ktoré vráti všetko späť. Phoebe ani Prue s tým nesúhlasia ale nakoniec ich Piper presvedčí. Spoločne vyslovia kúzlo a Piper odpadne. Je napojená na prístroje ale je neskoro… Piper umiera. Je v nebi kde na ňu čaká Leo. Ten jej vysvetlí že ju ešte môže zachrániť keď mu podá ruky. Piper nechápe ale urobí čo jej Leo povie. Doktor práve hlási kedy nastala smrť, keď si všimnú že Piper naskočil tep. V klubu potom oslavujú jej uzdravenie. Potom tam prichádza Leo a Piper mu ďakuje i za svoje sestry. Leovi ale za to že zachrnil Piper zobrali na čas moc.

2x13 Animal Pragmatism
(Zvieracie premeny)

PhotobucketPhoebe je na prednáške a jej tri kamarátky - Andrea, Brooke a Tessa, čo sedia za ňou si prezerajú knihu milostných kúzel. Pretože je o chvíľu Valentín, chcú si pričarovať chlapcov. Phoebe sa na to kúzlo pozrie a povie im, že to majú naopak a kúzlo opraví. Dievčatám sa vyhovorí, že píše prácu o čarodejniciach. V noci kamarátky nakreslia na zem pentagram a umiestnia do neho zvieratá - hada, prasa a králika. Potom prečítajú kúzlo z knihy, ale nič sa nestane. Potom jedna z nich vytiahne diktafón a povie, že si nahrávala opravenú verziu od Phoebe. Pustí to a zvieratá sa za hrmenia a dymu premenia na mužov. Doma sa Piper rozpráva s Prue, ktorá je bez práce a užíva si voľno. Piper má veľa práce v P3, kde je všetko hore nohami kvôli prípravám na Valentína. A naviac problém vidí v tom, že ide s Danom na večeru a je tu tiež Leo, ktorý obetoval svoje krídla pre záchranu Piper. U Brooke, Tess a Andrey je poriadny neporiadok. Minulé prasa a králik sa takmer stále chovajú ako zvieratá, ale had premýšľa nad tým, čo budú robiť. Vyjdu nahí vonku a spôsobia veľký údiv u ľudí. Potom prepadnú jedného chlapca a vezmú si na sebe nejaké jeho oblečenie. Phoebe ide do školy a uvidí muža ( králika ), ako obťažuje jedno dievča. Keď ho chce Phoebe nakopať, tak dostane víziu, v ktorej vidí, ako nejaký muž hryzie dievča na krku. Potom za ním uteká, ale muž ( králik ) preskočí cez stenu, čo Phoebe nechápe. Keď Piper príde do P3, dostane od Lea kvety. Potom príde Dan a prinesie jej veľkú kyticu. Nakoniec sa Piper s Danom kvôli Leovi trochu poháda. Phoebe povie sestrám o svojej predtuche, ale tie to berú tak, že ju ten muž bozkával a nie hrýzol. Premenení muži nájdu knihu milostných kúzel a pýtajú sa Brooke, Andrey a Tessy na ako dlho kúzlo účinkuje. Keď sa dozvedia, že je to kúzlo na 24 hodín, rozhodnoú sa nájsť Phoebe, ktorá im má pomôcť zostať ľuďmi. Tessa nesúhlasí a tak ju premenení muži zavrú do klietky. Potom idú k Halliwellovým, kde nieje nikto doma. Vkradnu sa tam a hľadajú Phoebe. Od dievčat sa dozvedia, že je asi v P3. Chlapi sa začnú pomaličky meniť späť na zvieratá - hadovi sa začne lúpať koža, prasaťu sa objaví rypák a králikovi pazúry. Rozhodnú sa, že Phoebe im dobrovolne nepomůže a tak had uhryzne Brooke i Andreu do krku. Prasa začína plakať a tak ho zabije. Piper kúpila Danovi k Valentínu knihu o San Francisku a Leovi chce dať aspoň prianie, tak ho s Phoebe vyberajú. Potom idú Prue a Phoebe k dievčatám a nájdu Tessu zavretú v klietke. Ta im povie, čo sa stalo a Phoebe pochopí, že kúzlo účinkovalo, pretože si ju nahrali na diktafón. Tessa im povie, že tí chlapi chcú Phoebe, aby im pomohla zostať ľuďmi a že idú do P3. Piper sa opäť poháda s Danom kvôli prianiu, ktoré Piper kúpila Leovi a večeru odloží na neskôr. Potom v P3 začne valentínsky koncert. Phoebe chystá kúzlo, aby zmenila ľudí späť na zvieratá. Tí zanedlho prichádzajú do P3 a spozorujú Phoebe. Phoebe prednesie kúzlo a ono zabere, ale v zvieratá premení všetkých ľudi v klubu až na sestry. Piper a Prue dajú do bední králika a hada a idú preskúmať auto tých dvoch chlapov, o ktorom sa dozvedeli od Darryla a nájdu tam Brooke a Andreu. Phoebe zruší kúzlo a všetci sa zmenia späť na ľudí, i tí dvaja, čo boli v bedniach. Zaútočia na Piper a Prue, ale po menšej bitke ich omráčia a polícia si tých dvoch odvezie. Piper konečne môže ísť na večeru s Danom. V kabelke nájde prianie od Lea. Začne si predstavovať, ako sa s ním bozkáva, ale nakoniec odchádza za Danom.

2x14 Pardon My Past
(Odpusťte mi minulosť)

 PhotobucketPrue a Piper usporiadavajú oslavu, zatiaľčo Phoebe sa učí na skúšku z psychológie. Po dvanástej hodine už to vyrušovanie neznesie a zíde dolu a prosí Prue a Piper aby to skončili. Tie súhlasia. Po chvíli ale Phoebe zase začuje hlasnú hudbu. Takže sa znovu vydáva dole ale zistí, že už tam nikto nieje. Zrazu ju ale niekto neviditeľný chytí za krk a začína ju škrtiť. Potom jej sťahuje ramienko a hladí ji. Nakoniec spadne na zem a to už začujú Piper i Prue a pribehnú za ňou. Po zvyšok večera ju strážia a druhý deň, keď má robiť Phoebe tú skúšku tak ide s ňou Prue. Pri skúške ju ale zase niekto napadne. Tú dobu práve Leo vraví Piper že to isté čo sa robí Phoebe sa stalo tiež jednému kamarátovi svetlonosovi s jeho chránenkyňou. Malo to dočinenia s minulým životom. Doma vyhľadajú kúzlo ktorým sa Phoebe môže vrátiť do svojho minulého života. Nič iného jej nezostáva a preto kúzlo prečíta. V minulom živote bola veľmi zlá čarodejnica a Prue a Piper boli jej sesternice. Zamilovala sa do Antona. Aby mohla zabiť svoje sesternice a tak získať ich moc musel Antone strojnásobiť jej silu. V tejto chvíli sa ale Phoebe prebudila. Povedala sestrám všetko čo videla. Ide do podkrovia aby našla rodokmeň ich rodiny. Tam zistí že je práve ten deň keď Phoebe Russel zomrela a že jej bolo práve toľko ako práve súčasnej Phoebe. V podkroví tiež zahliadne fotoaparát a povie Prue že tímto fotoaparátom ona fotila, že bola dobrou fotografkou a že sa ľudia predháňali aby im urobila fotku. Phoebe si tiež spomenie že v minulom živote rozbila jednému malému dievčatku bábiku. Keď zistí že tá žena ešte žije, vydáva sa za ňou spoločne so sestrami a Leom do domova dôchodcov. Tam sa dozvie že minulú Phoebe niekto zabil a preto sa musí Phoebe vrátiť späť do minulosti aby zistila kto že jej to takto ublížil. V minulosti sa práve zlá Phoebe dohodne s Antonom že zabije svoje sesternice. Anton na seba vezme podobu bývalého milenca Piper - Lea, aby tak odlákal jej pozornosť. Kdeď to potom Piper zistí, ide pomôcť Prue, strhnú Phoebe z krku amulet ktorý ju chráni pred schopnosťami iných a začnú zariekavať. V tej chvíli sa Phoebe znovu prebudza. Vynadá sestrám že to ony ju chceli zabiť ale že i ona pred tým chcela zabiť ich. Prue a Piper idú do podkrovia aby sa pozreli do Knihy tieňov či tam nieje niečo čo by Phoebe zachránilo. Phoebe im povie že sa pôjde do kuchyne najesť ale nejde. Spolu s Leom sa znovu vydajú do domova dôchodcov. Tam Phoebe príde na to že jej jedinou záchranou je ten amulet. Preto stvorí kúzlo, ktoré ju pošle do minulosti a bude jednať po vlastnej vôli, takže sa vymení so zlou Phoebe ktorá bude v prítomnosti miesto nej. Phoebe sa zatiaľ v minulosti snaží presvedčiť sesternice že ona je z budúcnosti a snaží sa nájsť amulet ale bezúspešne. V súčasnosti sa zo starej paní vykľuje Anton, ktorý zraní Lea a so zlou Phoebe ide do domu Halliwellových - Anton má ten amulet. Zlá Phoebe zaútočí na Prue a Piper ale tie sa pred ňou obránia a ona svojou neopatrnosťou zabije Antona. Sestry jej zoberú amulet aby sa mohla Phoebe vrátiť. Tak sa stane, keď sa zlá Phoebe prehodí s tou dobrou sestry jej zapnú amulet a tým ju zachránia.

2x15 Give Me A Sign
(Znamenie)

 PhotobucketDo veznice pre Banea Jessupa prichádzajú dvaja démoni prestrojení za strážnikov. Bane ich spozná a vďaka ľsti jeden z démonov zabije toho druhého. Bane nasadne do policajného vozu a ujde preč. Démonická zbraň zostane pod vozom. Piper a Phoebe boli behať a práve sa osviežujú džúsom v kuchyni. Piper neustále hovorí o Danovi a Leovi a stále ich porovnáva. Phoebe dostane nápad, že by pre Piper vymyslela kúzlo, vďaka nemu by sa Piper medzi nimi rozhodla. Piper ale nesúhlasí. Idú za Prue, ktorá si prezerá svoje nové fotovybavenie. Phoebe potom beží do kúpeľne a napíše tam kúzlo pre Piper. V dome sa objaví Bane, prepadne Prue a unesie ju. Phoebe sa snaží dostať predtuchu, ale nedarí sa jej to. Do domu vchádza Darryl a prináša im démonickú zbraň, ale nikto z nich zatiaľ netuší, čo to je. K dverám príde poštár a prinesie Piper balíček z butiku Leonardo v Bodega Bay. Phoebe prezradí Piper, že povedala to kúzlo. Phoebe sa dotkne zbrane a vidí zviazanú Prue s Banom. Bane medzitým hovorí Prue o démonovi menom Litvac a chce, aby mu pomohla i so sestrami. Prue však odmieta. Jeden z démonov, čo mali zabiť Banea ide na cintorín, kde má sídlo Litvac. Litvac si vyvolá víziu, v ktorej vidí, to čo predtým ten démon. Vidí ako stratil zrak a ako zomrel ten druhý. Litvac ho zabije a rovnakou úlohou poverí iného démona. Leo je v dome a prezerá si zbraň a povie o zbrani sestrám. Piper a Phoebe idú do podkrovia, aby sa pozreli do knihy. Nájdu tam kapitolu o Ardo Malorum a tam nájdu tiež zbraň. Kniha začne listovať a zastaví sa na stranke o Poseidonoch. Sestry si to vyložia ako ďalšie znamenie. Zachvíľu sa tam astrálne zjaví Prue a vysvetlí im, že ju nesmú hľadať, že je to pasca. Bane sa rozhodne Prue pustiť a rozviaže ju. Príde démon so zbraňou a strelí na nich. Prue ho zažene, ale Bane je zranený. K sestrám príde Darryl a prinesie im Baneov spis, z ktorého sa o Baneovi všetko dozvedia. Potom im niekto zavolá a zháňa Leonoru Watkinsnovou - dalšie znamenie. Prue ošetruje Banea, začína sa s ním zbližovať a potom sa bozkávajú. Piper a Phoebe zistia, že všetky kľúčové slová sa netýkajú Lea a Dana, ale Prue. Pomocou kľúčových slov zistia Baneov pozemok a teda i kde je Prue. Za Litvacom prichádza démon, ktorého zahnala Prue. Litvak sa pomocu svoej moci pozrie, čo sa stalo. Démona nezatratí, pretože Prue je mocná čarodejnica a dáva mu druhú šancu. Po vášnivej noci s Banom sa Prue rozhodne, že mu pomôže vyriešiť Litvaca. Prichádza Piper a Phoebe a Banea zmrazí. Prue im vysvetlí, čo sa deje a vďaka svojim sestrám konečne môže nájsť svoje spodné prádlo a môžu vyraziť i s Banom do domu. Bane ide do kúpeľne aby si vyčistil ranu na bruchu. Litvac sa s ním telepaticky spojí a chce po ňom, aby mu priviedol čarodejnice. Piper a Phoebe Baneovi neveria a nechcú mu pomôcť. Bane jej povie, že by mohol proti Litvacovi použiť tú zbraň. Piper a Phoebe neochotne súhlasia a všetci idú na cintorín. Do mauzólea najskôr vojde Bane a predá Litvacovi zbraň. Sestry v nestraženom okamihu pribehnú a všetkých zmrazí. Keď chce Piper vziať Litvacovi zbraň z ruky, Litvac uhne, pretože je imunný voči ich moci. Chce ich zničiť ohnivou guľou. Piper a Phoebe sú naštvané na Prue, že Baneovi dôverovali. Prue ale prikáže Piper nech Banea rozmrazí. Bane ide k nehybnému démonovi a jeho zbraň namieri na Litvaca a tí sa vzájomne zničia. Bane sestrám vysvetlí, že im svoj plán nemohol povedať, aby si mysleli, že ich oklamal. Pretože Litvac ovláda telepatiu, veril, že ich chce Bane podraziť. Doma se Prue rozlúčí s Banem a potom ho odvedie polícia. Sestry sedia v P3 a Prue sa dozveá, ako ju našli - vďaka kúzlu. Piper sa nakoniec prizná, že žiadne znamenie medzi kým si má vybrať už nepotrebuje a pokukuje po Leovi v bare.

2x16 Murphy`s Luck
(Maggieno šťastie)

 PhotobucketPrue se uchádza o miesto fotografky v časopisu 415. Redaktor si prezerá jej fotky a je s nimi spokojní, ale má výhrady k jej životopisu. Ponúkne jej, že pokaľ chce dostať prácu, tak dnes musí vyfotiť nejnešťastnejšiu ženu zo San Francisca - Maggie Murphyovu. Maggie práve stojí na streche a chce skočit. Zjaví sa za ňou čierny anjel a začne jej telepaticky našepkávať, že za všetko môže a všetkým ubližuje. Myšlienkami ju doženie až na okraj strechy a potom zmizne. Prichádza Prue a keď vidí Maggie na streche, zjaví sa tam za ňou jej astrálne ja. Astrálna Prue presvedčuje Maggie nerobí. Maggie sa pošmykne a Prue ju chytí za ruku. Nemôže ju ale vytiahnuť a Magie padá dolu. Astrálna Prue sa vracia späť a Prue svojou mocou zbrzdí Maggiein pád a nasmeruje ju na markízu. Čierný anjel je naštvaný, že nespáchala samovraždu. Piper a Leo sú ráno v klube a majú inventúru. Keď Piper vysype tyčinky a spolu s Leom ich zbiera, rozhodne sa, že mu povie ako ho miluje. Začnú sa bozkávať, ale Piper ho preruší, že to najskôr musí povedať Danovi, ktorý je v New Yorku. Maggie je na policajnej stanici s Darrylom a odmieta ísť dovnútra, pretože všade okolo spôsobuje nešťastie a niekoho by nerada zranila. Darryl sa jej pýta na otázku prečo chcela skočiť dolu. Maggie povie, že chcela aby skončili tie hlasy v hlave. Potom Darrylovi povie, že ju zachránil anjel a popíše mu ho. Prue prichádza domov a stretne Phoebe. Prue Phoebe povie o tom, že keď išla vyfotiť Maggie Murphyovu, tak stála na streche a chcela skočiť dolu. Našťastie ju vďaka svojej moci zachránila. Volá Darryl a pýta sa Prue či bola ráno na mieste, kde sa chcela Maggie zabiť. Darryl Prue poradí nech sa radšej neukazuje na policajnej stanici, aby ju Maggie nemohla identifikovať. Medzitým sa Magie postará o pár nehôd. Prue a Phoebe sa rozhodnú na stanicu ísť. Keď tam vojdu, sú svedkami toho ako je Maggie prekliata smôlou a spôsobí veľa pohrom. Objaví sa tam i čierny anjel a v prestrojení policajta všetko pozoruje. Prue sa rozhodne, že vymyslí kúzlo a vráti Maggie do života šťastie. Keď kúzlo povie, Maggie sa cíti ako vymenená a dokonca Darrylovi pomôže. Prue je spokojná, že sa jej prvé kúzlo podarilo. Čierny anjel si to ale všimol a prekľaje Prue smolou. Keď odchádzajú od stanice, Prue sa nerozhliadne a vojde do cesty a vrazí do auta. Piper s Leom sú stále v P3. Leo nemôže vydržať robiť, akože sa nič nestalo. Piper však chce počkať na Dana, ktorý príde až budúci týždeň a chce sa s ním rozísť. Po schodoch schádzajú Prue a Phoebe, ktorá sa drží za hlavu. Keď sa Piper pýta čo sa stalo, povedia im o nehode i o Maggie. Keď sa Prue niečoho v P3 dotkne, všetko zničí a tak radšej riadi Phoebe. Idú za Maggie, ktorá je v psychiatrickej liečebne. Maggie pozná Prue a ide za ňou a poďakuje jej. Prue jej povie, že dnes ráno tam bola, pretože ju mala vyfotiť. Magie sa vôbec nehnevá a súhlasí s tým, aby ju teraz vyfotila. Phoebe sa jej pýta prečo chcela skočiť zo strechy. Magie jej odpovie, že chcela skončiť s tými hlasmi, ktoré jej hovorili, že za všetko môže ona. Prue si ju vyfotí a ešte jednu snímku prekontroluje. Prue potom sama odchádza do 415 - ky. Keď sa redaktor na snímky pozrie, sú rozmazané a Prue vyhodí von. Prue je nešťastná. Zjaví sa za ňou čierny anděl a začne jej našepkávať podobné veci ako to robil u Maggie. Piper a Leo sa pozeradú do Knihy tieňov a nájdu tam čierneho anjela, ktorý pomocou telepatického našepkávania núti dobré duše k samovražde. Z toho budú vychádzať, že išiel po Maggie a tým, že Prue kúzlom Magie pomohla, ide čierny anjel po nej. Prue neustále niekam ide a sama ani nevie kam. Anjel jej stále niečo našepkáva a Prue je z toho veľmi deprimovaná. Phoebe sa snaží Prue dovolať, ale nejde to. Keď sa Phoebe dotkne starého nevyvolaného filmu, dostane Phoebe víziu, ako Prue v minulosti fotí vysoký most nad cestou a je veľmi nešťastná. Vie, že ju musa zachrániť. Piper a Phoebe vezmú mapu mesta a idú za Maggie. Poprosia ju, aby ukázala na mape prstom, pretože je teraz zdrojom šťastia. Maggie im ukáže jedno miesto, ktoré je celkom blízko a sestry tam idú. Čierny anjel už dostal Prue na most a nutí ju, aby skočila. Prue sa zatiaľ drží a snaží sa premáhať. Leo je sám v dome a volá na Starších, aby mu vrátili jeho moc, aby mohol pomôcť sestrám s čiernym anjelom. Starší mu jeho moc vrátia. Čierny anjel našepká Prue, že môže za Andyho smrť a Prue sa rozhodne, že skočí dolu a pomaly ide k okraju. Phoebe a Piper už sú tam a kričia na ňu nech to nerobí. Keď jej povedia, že čierny anjel stojí za ňou, Prue sa otočí a svojou mocou ho odhodí. Objaví sa tam Leo a čierneho anjela násilím odnesie "hore". Prue potom doma ukazuje sestrám časopis 415, v ktorom je jej fotka. Má vysnívanú prácu fotografky a je šťastná.

2x17 How To Make A Quilt Out Of Americans
(Ako ušiť Američana)

PhotobucketJedna známa sestier - Gail (berú ju ako ich druhú babičku) a jej priateľky vyvolávajú ducha démona Cryta. Po dlhom vzývaní sa Cryto zjaví a Gail mu povie, že ho chcú priviesť späť a za to chcú, aby im vrátil mladosť, zdravie a krásu, čo Cryto dokáže. Cryto však chce viac, a tak mu Gail sľúbi mocné schopnosti, potom Cryto zasa zmizne. Ráno Phoebe sedí vo svojej izbe a skúša si nové okuliare ale moc nadšená nieje. Prichádza za ňou Prue a Phoebe pred ňou okuliare rýchlo schová. Prue se pýta, či už Phoebe bola u očného. Ta však zapiera. Potom idú dole za Piper, ktorá zachvíľku odchádza do klubu, kde sa má stretnúť s Danom. Potom prichádza Gail a Prue s Phoebe ju privítajú. Po rozhovore sa Prue Gail spýta, čo ju vlastne privádza. Gail im povie, že od ich babičky vie, že sú čarodejnice a potrebuje pomoc, pretože si myslí, že nejaký démon vyhrabáva mŕtvoly a sťahuje ich z kože. Piper je v klube a prichádza tam Dan. Dá pred ňu krabičku s klenotom. Piper ho zmrazí a predom sa do krabičky pozrie a modlí sa, aby to nebol prsteň, pretože sa s ním chce rozísť. Sú tam náušnice, potom krabičku zavrie a Dana rozmrazí. Potom krabičku znova otvorí a poďakuje mu. Piper Danovi hovorí, že si s ním chce výjsť na večeru, v tom zazvoní telefón. Piper to neberie, pretože je tam záznamník. Volá Prue, a keď vysloví niečo o probléme, o ktorom nemôže hovoriť s Danom, tak to Piper hneď vezme. Prue jej povie, že prišla Gail a nech hneď dôjde domov. Piper teda odchádza a zabudne tam náušnice. Dan je z toho sklamaný. Keď Piper príde domov, sestry s Gail jej povedia, čo sa deje. Potom ich Gail presvedčí, že v Knihe tieňov videla niečo o démonovi z kože a idú sa tam teda pozrieť. V knihe nájdu o démonovi Crytovi a o tom, že za dušu môže vrátiť mládíosť a stiahli ho z kože. Piper ide so sestrami dolu, aby im povedala, že sa im to nezdá. Nechajú Gail samú pri knihe a ta to plne využije. Nájde v nej kúzlo a elixír k zbaveniu moci čarodejníc a stránku vytrhne. Sestrám povie, kedy majú k ní prísť a potom odchádza. Zatiaľ Gailyne priateľky Amanda a Helen prišívajú na figurínu kožu, aby mohli dať Crytovi telo. Gail, Amanda a Helen stoja v kruhu okolo figuríny v pivnici a zase volajú démona Cryta. Ten vstúpi do tela obšitého kožou a Gail mu sľúbi, že svoje schopnosti dostane skoro. Sestry zatiaľ idú do Santa Costy za Gail a Phoebe sa pýta dvoch starcov na cestu. Keď od nich odchádza, vypadnú jej okuliare, ale pred sestrami zapiera, že jej niesú. Gail a jej priateľky zatiaľ varia elixír na zbavenie moci čarodejnice. Sestry dôjdu a dostanú čaj, v ktorom je naliaty tiež elixír. Gail sestry pošle do nejakého skladišťa, kde vraj bola nájdená prvá mŕtvola. Keď tam sestry prídu, nejako sa im to nezdá a začínajú pochybovať. Gail a jej priateľky začnú pomocou kúzla vyvolávať čarodejnú moc a zanedho sa moc sestier prenesie do Cryta. Cryto splní svoj sľub a vráti Gail mladosť,  zdravie a krásu. Amandu a Helen však zabije, pretože tri čarodejnice by ho mohli zničiť. Vezme Gail a idú do mesta. Sestry prichádzajú do Gailynho domu a nájdu elixír a pozostatky po Helen a Amande. Zistia, že prišli o moc a dôjde im, že Gail vyvolala Cryta. Cryto núti Gail, aby ho predstavovala jej známym, ktorých by mohol nechať omladnúť. Sestry sa vydávajú do mesta a cestou stretnú tých dvoch starcov, ktorí im ukazovali cestu. Sú z nich teraz mladíci. To znamená, že Cryto je blízko. Uvidí ho s Gail na benzinke. Prue a Phoebe napadne, že Cryto nevie, že zmrazenie na čarodejnice neplatí a môžu to využiť. Keď ich Cryto chce zmraziť, tak sa sestry len zastavia a Phoebe ho potom nakope. Gail stihne dať Phoebe kúzlo. Sestry utečú, ale Gail to nestihne a Cryto ju za to zabije. Keď sú teraz sestry bez svojej moci, tak sa Piper rozhodne, že ju ani späť nechce a končí s čarovaním, pretože jej až veľmi zasahuje do života. Prue a Phoebe ju presvedčia, nech im aspoň pomôže vrátiť tu ich. Idú do Gailynho domu a chystajú na Cryta plán. Cryto prichádza do domu a sestry malou ľsťou vyvolajú jeho astrálne telo a nalejú mu elixír do krku. Potom vyslovia kúzlo na privolanie moci. Piper ho už môže zmraziť a potom ho zničí kúzlom. Doma Piper sestrám vraví, že by s čarovaním skončila rada, ale urobí to len keď budú chcieť i oni. Phoebe sa nakoniec Prue prizná, že bola u očného a Piper sa nadobro rozíde s Danom.

2x18 Chick Flick
(Filmová láska)

PhotobucketPrue fotografuje Piper, ktorá sa pozerá na smutného Dana, ktorý ide práve domov. Piper sa pripravuje na prvé naozajstné rande s Leom a ide sa osprchovať. Prichádza Phoebe a je značne veselá. Phoebe Prue povie dôvod svojej radosti - bola v kine na filme "Zabi to, než to zomrie" a je nadšená z postavy menom Billy.Prue se rozčúli, že tá postava nieje reálna a nemala sa na to pozerať. Zanedlho zazvoní zvonček a Phoebe ide otvoriť. Keď Phoebe preletí vzduchom cez halu, tak sa ide Prue pozrieť, čo sa deje. Stojí tam démon a Prue ho odhodí na hodiny. Démon sa Prue naľaká a utečie preč. Prue a Phoebe utekajú za ním.Démon vbehne do kina, kde premietajú "Zabi to, než to zomrie". Démon sa prechádza medzi radmi a Phoebe vysloví kúzlo k jeho zničeniu. Démon sa vyparí a sestry šťastné odchádzajú preč. Ukáže se ale, že démona nezničili, ale preniesli ho do deju filmu. Sestry potom doma upratujú neporiadok po démonovi a stále je im divné ako jednoducho ho zničili. Keď záznamník ohlásí koľko je hodín, Piper rýchlo uteká za Leom do reštaurácie. Leo už sedí pri stole. Keď Piper príde, tak sa pobozkajú a čašník prináša jedlo. Na stole nieje soľ, a tak Leo vypýta soľ od vedľajšieho stola. Sedí tam Dan s nejakou ženou na rande. Piper je prekvapená, že už Dan randí. Harmonikár začne hrať a Piper rozčúlená zmrazí všetkých v reštaurácii. Potom rozmrazí len Lea, ale zachvíľu ho volajú Starší. Ospravedlní sa Piper a chce sa preniesť, ale Piper ho zarazí, že môžu odísť ako normálni ľudia. Prue je v 415 a baví sa so svojím šéfom o kinách, kde došlo k útokom. Keď jej šéf povie, že bude fotiť Finleyho Becka, je Prue nadšená. Keď Beck príde, má zlú náladu a Prue si vôbec nevšíma. Doma Phoebe povie Piper o Billym z toho filmu. Objaví sa Leo a povie im, že démon iluzii rozpútava bitky v kinách. Sestry zistia, že ide o toho istého démona, ktorého si mysleli, že zničili. Prue, Piper a Phoebe idú do kina, kde sa práve hraje "Zabi to, než to zomrie". Démon iluzii je v deji toho filmu a Phoebe na neho vykríkne, aby Billyho nechal na pokoji. Démon začne Phoebe nadávať a Billy do neho vrazí a obaja vyletia z filmu von. Démon utečie a Billy (čiernobiely) zostáva prekvapene stáť na mieste.Sestry vezmú Billyho domov a hľadajú v knihe. Leo im povie, všetko o tom démonovi. Prue,Piper a Leo idú do kina, kde sa práve hraje a kde je ten démon. Phoebe zostáva v podkroví s Billym a líči ho farbami. Keď chcú Prue, Piper a Leo odísť z dverí, volá Prue na mobil Beck, ktorý stojí za dvermi a chce sa ísť pozrieť na fotografie. Prue teda zostáva tiež doma a do kina ide len Piper s Leom. Beck Prue len vyčíta ako sú jej fotky k ničomu a Prue sa naňho rozkričí a povie mu, čo si myslí. Piper sú s Leom v kine a vo filme sa objaví démon iluzii. Piper ho chce zmraziť, ale nejde to. Démon očaruje násilím všetkých divákov, ale na Lea s Piper to nemá vpliv. Démon z deja filmu vytiahne Krvavú Mary s veľkým nožom, tak ako predtým chlapa so sekerou a pošle ju na Piper a Lea.Piper ju nemôže zmraziť, a tak utekajú. Prue je v pivnici a zaútočí tam na ňu sekeráč, ktorého na ně poslal démon. Prue sa ho snaží odhodiť, ale nezaberá to naňho, pretože on i Mary sú vymyslené postavy z filmu. Prue sa ho zbaví a uteká do podkrovia za Phoebe a Billym, ktorí sa bozkávajú. Prue zatarasí dvere, ale sekeráč sa cez to aj tak dostane. Medzitým domov prichádza Piper (Leo zdržuje Mary). Keď už si tam v podkroví nevedia rady, prichádza Piper a sekeráča prebodne. Ten sa za chvíľu pozbiera a ide po nich znovu. V dome je už i Krvavá Mary. Sestry utekajú ako môžou a potom Phoebe napadne, že asi jediným spôsobom ako ich zabít, je zabiť ich tak ako vo filme. Phoebe vyhodí Mary oknom a Mary zmizne. A sekeráča potom sestry elektrinou zasiahnu a ten sa rozplynie. Po rozhovore s Darrylom idú sestry a Billy do kina, kde je démon. V kine je len jeden divák a práve tam dávajú "Zabi to, než to zomrie".Phoebe vyrobila elixíry pomocou nich sa môžu dostať do deja filmu a démona tam zabíť. A samozrejme vyrobila i elixír na cestu späť. Piper, Phoebe a Billy vypijú elixír a vojdu do filmu. Prue to nestihne, pretože na ňu zaútočí očarovaný divák. Prue sa s ním bije a vo filmu zase dávajú zabrať démonovi. Prue diváka omráčí. Film končí a Phoebe s Piper tam uviazli. Prue vďaka astrálnej projekcii film pretočí trochu dopredu, a tak majú sestry čas pomocou elixíru vyskákať z filmu. Démon sa sestrám vysmieva ako utekajú, ale Prue telekineticky zastaví pásku filmu a prepáli film i s démonom. Pásku potom opraví a Phoebe sa môže rozlúčiť s Billym. Keď druhý deň Leo a Piper spolu ležia na gauči, prichádza dovnútra Dan a prináša Piper veci, ktoré si u neho zabudla. Prue prinesie Phoebe videokazetu, na ktorej je jej obľúbený film "Zabi to ,než to zomrie" a Phoebe sa naňho hneď beží pozrieť.

2x19 Ex Libris
(Ex Libris)

 PhotobucketPiper pripravuje romantický večer, ktorý chce stráviť s Leom. Prichádza Prue a Piper jej vynadá, že mala mať celý dom pre seba, a preto sa išla Phoebe učiť do knižnice. Prue ju požiada či by sa Piper mohla pozrieť na fotky, čo Prue urobila. Ukazuje jej muža, ktorého má na všetkých fotkách. Ten si ani nesvšimol, že ho Prue fotí. Objaví sa Leo a Prue ide do pivnice vyvolávať. Phoebe je zatiaľ v knižnici a učí sa. Začne sa rozprávať so študentkou Charleen, ktorá sedí kúsok od nej. Charleen povie Phoebe, že píše prácu o chovaní démonov a chce ju vydať. Phoebe je veľmi prekvapená a radšej odchádza domov. Charleen hľadá medzi policami encyklopédiu démonov. Keď knihu vytiahne, je tam démon a odnesie Charleen preč. Ráno si ide Prue čistiť zuby do kúpelne, ale práve sa tam sprchuje Leo. Prue si myslí, že je to Piper a rozpráva sa s ním. Do kúpelne prichádza Piper a keď Leo vyjde zo sprchy a Prue ho uvidí nahého, nastáva vtipná situácia. Phoebe spí v kuchyni na hromade kníh a keď ju Piper s Leom zobudia, tak je zmätená a myslí si, že má dnes skúšky, ktoré má ale až na druhý deň. Phoebe sa pýta Lea, či je možné, že by smrteľník našiel stopy, že démoni skutočne existujú. Prue ide do mesta a ide nájsť toho muža, ktorého má na fotkách. Nájde ho ako sedí na lavičke na autobusovej zastávke. Muž jej povie, že tu jeho dcéru zabil majiteľ zastavárne a hľadá svedkov, ktorí niečo videli. Prue je jeho príbehom dojatá a snaží sa mu pomôcť. Phoebe ide do knižnice a uvidí tam políciu a tiež Darryla. Darryl jej povie, že niekto usekol hlavu Charleen. Phoebe stretne Charleeninho ducha v knižnici a pýta sa jej, či sa necíti divne. Ide s Charleen k polícii s knihami a povie jej, že je duch, pretože ju zabil v noci démon. Charleen tomu nechce veriť a utečie preč. Phoebe sa dotkne jej práce, ktorú písala a má víziu, ako jej démon usekne kosou hlavu. Piper ide do P3 a uvidí tam Dana s Leom, ako sa bijú. Piper ich zmrazí a potom rozmrazí Lea, aby si sa ním porozprávala. Leo jej povie, že Dan začal. Potom rozmrazí i Dana. Ten odíde preč a nechce jej nič povedať. A Lea volajú Starší, takže musí odletieť. Prue ide za Darrylom a pýta sa ho na Tyru (to zavraždené dievča). Darryl povie, že vie kto to urobil, ale nemajú svedkov. Prue sa rozhodne, že niečo urobí. Za Piper príde Dan a dá jej Leovu zložku od švagra, ktorý robí na ministerstve zahraničia a všetko o Leovi zistil. Piper telefonuje Prue a povie jej, že Leo už bol ženatý. Nakoniec sa rozohodne, že si dá s tou ženou schôdzku. Prue ide do zastavárne za vrahom Tyry a porozpráva sa s ním. Phoebe hľadá v knihe démona, ktorý ju má podľa jej vízie zabiť. Nájde démona Librisa, ktorý sa zjavuje, vtedy, keď je niekto schopný nájsť jednoznačný dôkaz o existencii démonov. Príde Prue a Phoebe jej všetko povie o Charleen i o svojej smrti. Prue chce nájsť kúzlo pravdy, aby ho použila na majiteľa zastavárne a aby sa priznal. Phoebe ju však zarazí, že nesmie trestať vinníkov. V dome sa objaví duch Charleen a povie im, že verí, že je duch, pretože doma všetci plakali. Charleen im povie, všetko čo si pamätá o tom, čo sa jej stalo, ale nemôže si veľmi spomenúť. Pamäetá si len ako vytiahla tú knihu. Phoebe sa rozhodne, že urobí presne to, čo Charleen a tak snáď priláka toho démona. Potom vysloví ničiace kúzlo a zbaví sa ho. Vezmú Piper, ktorá bola u Leovej bývalej manželky a idú do knižnice. Duch Charleen ukazuje Phoebe svoju prácu o démonoch a Prue s Piper ich nenápadne pozorujú, aby si to Libris nevšimol. Phoebe potom ide s Charleen vytiahnúť knihu, ale nič sa nestane. V nečakaný okamih sa démon zjaví a odnesie Phoebe so sebou. Charleen skočí za nimi. Piper a Prue prichádzajú, ale nevedia kam zmizli. Libris chce Phoebe useknúť hlavu kosou, ale Charleen ho zdrží, pretože sa naučila hýbať vecmi. Phoebe kričí a Piper s Prue počujú, že to vychádza z pivnice. Prue použije astrálnu projekciu a zjaví sa tam. Potom povie ničiace kúzlo, Libris vybuchne a zostane po ňom len jeho kosa. Charleen sa chystá, že zmizne " na druhý svet", ale nič sa nestane. Doma sestry riešia, prečo Charleen nezmizla, keď pomstila svoju smrť. Keď si Prue spomenie na Tyru, je jej jasné, čo musí Charleen urobiť. Musí ísť vydesiť majiteľa zastavárne, aby sa priznal k vraždě Tyry. Vrah Tyry práve otvárá svoju zastavárňu. Duch Charleen zamkne dvere, zatiahne rolety a začne písať na písacom stroji. Vrah sa vyľaká a vytiahne zbraň. Charleen ho tak vydesí, že vrah preskočí sklom na ulicu. Potom ho Charleen donúti, aby povedal nahlas, že zabil Tyru. Ten to povie a polícia ho zatkne. Charleen sestrám za všetko poďakuje a konečne môže odletieť "hore . Večer sú všetci v P3. Phoebe je šťastná, že neprepadla na skúške a Piper vynadá Leovi, že jej nepovedal, že bol ženatý.

2x20 Astral Monkey
(Nebezpečná krv)

Photobucket Phoebe sa s Piper baví o Leovi. Phoebe vyčíta Piper, že jej Leo pojedá cereálie. Phoebe tvrdí, že tu Leo s nimi žije, ale Piper vraví opak. Prichádza Prue, ktorá ide fotiť Ewana Stonea. Phoebe jej hrozne závidí. Keď i Prue povie Piper, že si myslí, že tu Leo žije, dohodnú sa, že sa napíšu pravidlá, čo sa smie a čo nie. Piper sa zverí sestrám, že jej stále doktor Williamson posiela listy (liečil jej orojskú horúčku - 2x12) a chce, aby prišla na ďalšie testy. Piper mu na ne neodpovedá a vyhadzuje ich. Keď Phoebe a Prue odídu, volá Piper doktor Williamson a chce, aby prišla do nemocnice. Piper mu to ale položí. Williamson testuje krv sestier na opiciach a hľadá v nej protilátku. Každú krv vstriekol opiciam do žíl a chce to urobiť znovu. Jedna z opíc, ktorá získala rovnakú moc ako Prue, telekineticky vstriekne Williamsonovi do krku injekciu, kde bola zmiešaná krv sestier. Willimason zlosťou telekineticky odhodí svoje vybavenie a keď prichádza do jeho pracovne ďalší lékár, tak ho zmrazí a potom zasa rozmrazí. Lekár mu povie o jeho sestre, ktorá je na tom veľmi zle a potrebuje ľadvinu. Wiliamson odcházdza z pracovne. Phoebe preberá prádlo v Piperinej izbe. Objaví sa tam Leo. Chce ju pobozkať na krk, ale keď spozná, že je to Phoebe, povie mu, že Piper je v kuchyni. Phoebe vytiahne papier a zapisuje si druhý bod, ktorý je - prílety bez varovania. Prue ide fotiť Ewana Stonea, ale chcú ju vyhodiť, pretože si myslí, že je z bulváru. Prue všetko vysvetlí a fotí Ewana. Jedna opica predvedie astrálnu projekciu a zjaví sa za Ewanom. Prue nechápe, čo sa stalo a rýchlo odchádza. Ewan za ňou uteká a podáva jej kľúče od auta, ktoré si tam zabudla. Nevedia však, že ich fotia. Williamson je u svojej sestry a stretne tam švagra, ktorý mu vyčíta, že nevydrží tak dlho než ľadvinu dostane. Williamson sa ho dotkne a má predtuchu, kde vidí, ako jeho švagor dostane infarkt. Zanedlho ho švagor naozaj dostane. Williamson si ide vytlačiť mená kriminálnikov, ktorí boli prepustení na slobodu zo zdravotných dôvodov. Prue doma povie, čo videla a keď sa pozrie na list od Williamsona, spozná tam ružu, ktorú mala i opica. Sestry idú do Williamsonovej pracovne a uvidia tam v klietkach tri opice. Poberú svoje zdravotné karty. Potom uvidia ako opice použijú ich moc a rozhodnú sa, že ich radšej vezmú so sebou. Phoebe sa dotkne jednej opice a má videnie, ako Williamson používa ich moc. Doktor ide medzitým za jedným zločincom a použije naňho čarodejnú moc. Ochromí ho a vyrezá mu ľadvinu, ktorú potom prinesie svojej chorej sestre. Sestry napchajú opice do vozíka a Piper zmrazí ľudí, aby mohli nevidené prejsť. Prue si všimne, že je v televízii s Ewanom, ako jej podáva kľúče od auta. Potom sestry idú vytlačiť mená zločincov, ktoré si predtým vytlačil i Williamson. Doma majú sestry problémy s opicami. Zachvíľu sa v dome začnú schádzať novinári a neustále fotia a búchajú na dvere. Sestry rýchlo pozaťahujú závesy. Zjaví sa tam Leo a vraví, že Williamson sa z ich mocí zblázni a ubližuje ľuďom. Piper všetkých novinárov zmrazí a Prue môže prejsť a ísť za Ewanom. Prue po ňom chce, aby jej nejak pomohol s tými novinármi. Ewan zavolá do jedného magazínu, kde používajú tipara. Potom im pod krycím menom povie, že je s Prue v štúdiu a chcú ísť na večeru, tak nech rýchlo prídu. Prue mu poďakuje a odchádza. Phoebe uvarí elixír, aby mohla odňať z opíc ich moc a podarí sa jej to. Potom prichystá i jeden pre Williamsona a idú ho hľadať. Williamson chce práve ublížiť ďalšiemu človeku, ale sestry ho zarazia. Piper mu podáva elixír ,aby ho vypil, ale on ju odhodí a potom i Prue a Phoebe. Nakoniec rozšliapne elixír a odchádza preč. Sestry si nevedia rady, ako mu pomôcť, pretože už nemajú byliny do elixíru. Prue a Phoebe sa dohodnú, že najlepší spôsob je zbaviť sa ho, ale Piper ho chce za každú cenu zachrániť. Vyhľadávajú ho na mape, ale kryštál stále krúži len nad ich domom, ale nakoniec ho nájdu. Williamson obchádza medzi bezdomovcami a zanedlho prídu sestry. Prue mu vyrazí z ruky nôž a Williamson na sestry pošle dva nabrúsené kotúče. Jeden Piper zmrazí a druhý drží Prue telekineticky vo vzduchu a preťahuje sa s Williamsonom. Prue povie Piper nech kotúč pustí. Sestry to urobia a skrčia sa k zemi. Kotúč sa odrazí od steny a zabodne sa Williamsonovi do hrudníka. Spadne na zem a je mŕtvy. Piper k nemu beží a plače. Doma Phoebe povie, že ráno zavezie opice do Zoo. Potom ukáže Piper papier, kde si písala poznámky o Leovi a hovorí jej, že je ten najlepší. Piper sestrám hovorí o Williasonovi aký to bol dobrý človek. Cíti sa za jeho koniec zodpovedná a odchádza do svojej izby. Tam si sadne na posteľ a plače. Príde tam Leo a utešuje Piper.

2x21 Apocalypse, Not
(Apokalypsa)

PhotobucketSestry prichádzajú domov z nákupov. Pustia televíziu, kde se to len hemží zlými správami. Phoebe vytiahne knihu s otázkami a pýta sa sestier, čo by urobili, keby v dome vypukol požiar a či by zachránili päť cudzích ľudí alebo jedého súrodenca. Všetky odpovedali, že súrodenca. Zazvoní zvonček a Piper ide otvoriť. Stojí tam Leo a pozve Piper do reštaurácie. Piper sa veľmi nechce, ale sestry ju presvedčia a tak idú. Keď pomaly idú autom, všimnú si nejakého agresívného blázna, ktorý vpáli do druhého auta. Zanedlho začne bitka. Piper všetkých zmrazí až na jedného muža v obleku, ktorý tam stojí a niečo zapisuje. Muž sa dá na útek a Piper sa rozbehne za ním. Muž naskočí na koňa, ktorý sa zjaví pod ním a zmizne. Prue a Phoebe sú na vystúpení Pauly Callovej (asi) v P3. Prichádza k nim Piper a Leo povedia im, čo sa stalo. Všetci idú domov, aby sa pozreli po tom chlapovi v Knihe tieňov. Muž hovorí so svojmi štyrmi spoločníkmi o Piper a o tom, ako sa jej zbaviť. Sestry prelistávajú knihu, ale žiadny popis, čo by odpovedal tomu chlapovi nemôžu nájsťt. Nakoniec sa i cez Leov nesúhlas zhodnú na démonovi anarchie. K jeho zničeniu stačí jednoduché likvidačné kúzlo z knihy a elixír. Prue volá Darrylovi, aby zistila, kde je práve poriadna bitka, aby mohli vyraziť za tým chlapíkom. Sestry prechádzajú medzi šialejúcimi ľuďmi na ulici, ktorí sa bijú a rozbíjajú všetko okolo. Prue uvidí toho muža a rozbehne sa za ním. Vedie ju do uličky, kde sú ostatní traja. Prue sa ich snaží odhodiť, ale nefunguje to. Jeden muž ju chytí a hrozí sestrám, že jej zlomí väz. Temná strana začne zariekavať kúzlo na likvidáciu čarodejníc a Piper s Phoebe vyslovia kúzlo k zničeniu démona anarchie a Piper hodí elixír na chlapa, čo drží Prue. Vytvorí sa vír a jeden z chlapíkov a Prue sú vtiahnutí do víru. Ukáže sa, že tí štyria muži sú štyria čierny jazdci z apokalypsy a majú za úlohu zničiť svet, ale bez štvrtého jazdca - Vojny, to nezvládnu. Sestry si nevedia rady ako to napraviť a prehľadávajú knihu. Zrazu Piper ucíti, že cez ňu prešla Prue. Potom ju uvidí ako by v nejakej "hladine" na špiritistickej doske. Prue napíše "pomóc". Potom priletí jazdec Vojna a preletí cez Phoebe a zaženie Prue preč. Ostatní traja jazdci sú vo svojej kancelárii a snažia sa prísť na spôsob ako vrátiť štvrtého jazdca späť. Ten sa im zjaví z televízii a hovorí o spolupráci s čarodejnicami. Sestry hľadajú v knihe a zistia, že Prue je v inej sfére. Zjaví sa tam Leo odkaže im od Starších dohodu od zla k spolupráci. Leo im hovorí, že to nieje dobrý nápad, ale Piper a Phoebe sa rozhodnú spolupracovať. Sestry sa potom zídu s tromi jazdcami a dohodnú sa k spolupráci. Jazdci i sestry s Leom sú v dome a na stole pomocou rôznych vecí zostavujú čo sa stalo. Zistia, že Prue a jeden jazdec stali uprostred pentagramu a sú teraz niekde v neutrálnej sfére. Jeden z jazdcov odchádza preč a Leo sa ho rozhodne sledovať. Piper varí elixír a jeden z jazdcov ju pri tom pozoruje. Phoebe sedí na gauči z dalším jazdcom a snaží sa prísť na spôsob ako dostať von Prue a ich partnera. Medzitým sa zase objaví Prue a prejde cez Phoebe. Potom na doske ukáže 4 JA. Potom zase priletí štvrtý jazdec a Prue zaženie preč. Nakoniec nájdu riešenie, že zmenia polaritu - postavenie i zariekavanie. Potom jazdci odídu a chvíľu potom sa objaví Leo. Povie im, že tí štyria sú čierny jazdci z apokalypsy a ak vypustia toho štvrtého, nastane koniec sveta. Piper a Phoebe sú v úzkých a dlho sa rozhodujú, či majú Prue zachrániť a vypustiť jazdca alebo to nechať tak. Nakoniec sa rozhodnú, že Prue zachránia a prídu na dohodnuté miesto v dohodnutú hodinu. Phoebe podá ruku jednému jazdcovi a dostane predtuchu, v ktorej vidí koniec sveta. Všetci sa postavia na svoje pozície a jazdci začnú zariekavať. Piper zariekava tiež, ale Phoebe prestane a hovorí, že to nemôžu urobiť, pretože videla, čo sa stane. Jazdcom uplynula lehota na zničenie sveta a Zdroj otvorí vír. Piper a Phoebe dokončia zariekavanie a tým vyslobodia štvrtého jazdce i Prue. Všetkých štyroch jazdcov vtiahne vír a Prue je zachránená. Potom sestry sedia v P3. Piper a Phoebe sa ospravedlňujú Prue za to, čo chceli urobiť, ale Prue sa nehnevá. Nakoniec musia odpovedať na otázku či by z horiaceho domu zachránili päť cudzích ľudí alebo súrodenca. Všetky tri jednoznačně odpovedia - päť cudzích ľudí.

2x22 Be Careful What You Witch For
(Pozor na to, čo si želáš)

 PhotobucketDiabolská rada prejednáva s dračím čarodejníkom spôsob ako zabiť čarodejnice. Jeden z členov rady privolá fľašu a vypustí džina, ktorý ostatných členov presvedčí, že im môže pomôcť. Keď ráno sestry vychádzajú z domu, nájdu na prahu krabicu. Vezmú ju domov a objavia v nej starú zaprášenú fľašu. Phoebe prach ometie a tým vypustí džina von, ktorý im chce splniť želanie. Leo sestrám hovorí, že džinom sa nedá veriť a že každé prianie má následky. Takže keď si nebudú niš želať, nič im nehrozí. Prue odchádza na rande a Piper do klubu. Prue zistí, že Dik je veľmi nudný a po rozhovore s ním mu povie, že by si želala, aby ju láska zase vzrušovala. Netuší však, že sa do nej prevtelil džin, ktorý sa chce splnením troch prianí oslobodiť z fľaše. Džin luskne prstami a prianie je splnené. Potom sa džin objaví v P3, kde je Piper s Leom. Prichádza Dan a keď uvidí Piper s Leom, odchádza preč. Piper je smutná, že Dan trpí a Leovi povie, že si želá, aby šiel Danov život ďalej. Džin sa usmeje, luskne prstami po druhýkrát a zmizne. Phoebe zatiaľ doma hľadá v knihe ako poslať džina späť do fľaše. Džin sa tam zjaví a nenápadne z Phoebe vytiahne jej tajné želanie - mať aktívnu moc. Džin luskne prstami po tretíkrát a je oslobodený z fľaše a odchádza. Keď idú Piper s Leom domov, vidia Dana ako predáva dom. Potom prichádza auto a vysedá z neho sedemnásťročná Prue, pubetiačka so strojčekom. Zanedlho začuje z volanie o pomoc v podkroví a utekajú hore. Phoebe lieta a nemôže dole. Leo ju dá dole a povie sestrám, že ak džin s niekým spolupracuje, tak teraz určite zaútočia, pretože sú zraniteľné, keďže Prue v sedemnátich nemá svoju moc. Dole sa rozletia dvere a dovnútra vchádza nahnevaný dračí čarodejník, ktorý chce späť svoju moc. Džin dal Phoebe moc lietať, ale zobral ju jemu. Keď dračí čarodejník vychrlí plamene, Piper ich zmrazí a Phoebe vzlietne, vezme so sebou čarodejníka a vyletí s ním von. Keďd sú v dostatočnej výške, tak ho Phoebe pustí na zem. Piper a Leo čítajú v knihe o dračom čarodejníkovi a zistia, že k jeho zničeniu potrebujú silu troch, ktorú práve nemajú. Zachvíľu preletí oknom Phoebe, ktorá nevie pristávať. Piper s Leom odchádzajú hľadať džina. Nájdu ho v reštaurácii, kde bola predtým Prue. Piper všetkých zmrazí a keď chcú vziať džina so sebou, tak zmizne. Povolala ho k sebe rada. Dračí čarodejník sa sťažuje, že mu ukradol moc lietať, ale džin sa bráni, že to je časť jeho plánu. Džin musí pomôcť dračiemu čarodejníkovi. Keď Piper a Leo prídu domov, zachvíľu zazvoní zvonček. Keď ide Piper s Phoebe otvoriť, je tam starý muž. Zistia, že je to Dan a vezmú ho k sebe domov. Prue sa zatiaľ oblieka vo svojej izbe a potom oknom utečie von. Skoro autom zrazí dračieho čarodejníka. Zavolá ho k sebe do auta. Piper Danovi povie, že je spolu so sestrami čarodejníka a že Leo je svetlonos. Dan uverí až keď sa Leo prenesie a zase sa objaví. Prue sa rozpráva v aute s dračím čarodejníkom, bozkávajú sa a potom ju čarodejník začne škrtiť. Keď Prue uvidí ako mu zasvietia oči, zdesením utečie preč. Dračí čarodejník ju však nechá utiecť, aby na pomoc privolala sestry. Prue zavolá Piper a povie jej, čo sa stalo a kde je. Phoebe má medzitým predtuchu, keď sa dotkne Prueinej peňaženky. Vidí ako padá džinova fľaša pod stoličku. Piper a Phoebe tam idú, zatiaľčo Leo zostáva s Danom. Phoebe vzlietne, aby sa porozhliadla. Piper uvidí Prue i dračieho čarodejníka. Chce jej pomôcť, ale džin ju zastaví. Phoebe sa vracia a chce zadržať čarodejníka, ale on bodne Prue nožom a zabije ju. Keď chce urobiť to isté Phoebe, tak sa Piper vyšmykne džinovi a zmrazí čarodejníka. Piper a Phoebe odvezú Prue domov. Leo ju však už nevylieči. Keď sú sestry na dne, Leo privedie džina, ktorý ľutuje to, čo urobil. Navrhne sestrám, že sa vráti do fľaše a tým vynuluje všetky priania a snáď oživí i Prue. Keď je spúť vo fľaši, Dan už je zasa vo svojom veku, Phoebe nevie lietať a Prue je zase dospelá, ale je mrtvá. Phoebe napadne, že keď  vypustí džina, tak majú dalšie priania a môžu oživiť Prue. Piper beží pre fľašu, ale prekazí jej to dračí čarodejník, ktorý ju odhodí na zem. Phoebe nikde fľašu nevidí, ale spomenie si na svoju predtuchu. Leo odvráti pozornosť čarodejníka a Phoebe vypustí džina a praje si, aby Prue zase žila. Prue prichádza a všetky tri povedia kúzlo sily troch a čarodejníka zničia. Sestry sa rozhodnú, že si želajú, aby sa džin stal človekom. Piper má však ešte jedno prianie - aby šiel Danov život skutočne ďalej a aby zabudol na hrôzu posledních dní bez nežiaducích následkov. Džin luskne prsty a je z neho človek. Keď Starší volajú Lea, tak sa Piper rozhodne, že ich chce vidieť a odlieta s ním "hore". A Prue zatvára telekineticky dvere.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

how this powerful spell caster saved my marriage

( Jessica Butler, 16. 12. 2016 5:03)

I feel so blessed again in my marriage after Doctor Oku brought back my husband that separated with me for good 3 mounths. Am Jessica Butler by name from USA. Even though i have mouths all over my body, it won't be enough to thank Doctor Oku for his help upon my life. My husband separated with me for the 3 months and have been in pains and agony without him. So, i searched for help everywhere but nothing worked out not until i meant Doctor Oku who i contacted online. I explained my situation to him and he promised that my husband will get back to me within 24 to 48 hours as far that my heart still beats for him. I believed in him and he prepared a spell for me and my husband called me exactly when Doctor Oku said. He pleaded and said he needs me back and now we are living happily again for the past 9 months. Everyone out there reading my article that needs help should contact him. Email: okutemple@gmail.com or add him on whasapp +2347053113465

HOW I GOT BACK MY EX

(Alice, 9. 8. 2014 22:09)

Chcem využiť túto príležitosť a povedať všetkým, o DR OGBODU z ogbodu.spelltemple@gmail.com o tom, že mi pomôže sa zišiel so svojím manželom po 2 mesiacoch divorce.My manžel rozviesť ma, pretože videl inú ženu v jeho kancelárii, a povedal: sa mi, že už nie je v láske so mnou a už sa rozhodli rozviesť me.I hľadať pomoc od internetu a videl som dobré hovoriť o DR OGBODU a ja ho kontaktoval a vysvetlil môj problém s ním a on sa kúzlo pre mňa, ktorý aj použiť na získanie svojho manžela späť do 2 dní. Ak budete potrebovať jeho pomoc
E-mail HIM VIA ogbodu.spelltemple@gmail.com

Aký nádherný a priamočiara kúzlo koliesko, ktoré priniesol späť radosť

(Jennifer Lawrence , 25. 5. 2014 1:43)

Aký nádherný a priamočiara kúzlo koliesko, ktoré priniesol späť radosť a šťastie do môjho života, keď som videl príspevok o tom, ako mu pomohol pani s názvom Jennifer Lawrence z Londýna, rozhodol som sa ho obrátiť o pomoc, keď som to povedal Boh poslal muža Dr Takuto o tom, ako ma môj milenec odišiel do 2 rokov bez nároku volania ani textové správy ma, Keď som zdieľal túto svoju smutnú skúsenosť s Dr Takuto povedal, že všetko bude v poriadku do 2 dní som bol rád som si istý, čo ten človek hovorí, je skutočné, tak som sa rozhodol skúsiť a on mi dokonca najviac prekvapilo na prvý pohľad som tiež myslel, že je to podvod aj učil, bol rovnako ako ostatné kúzla čarodejníkov, ktorí prichádzajú on-line pridať bolesť ľuďom bolesť, nevedel, tam pocity, ale, ako zarobiť peniaze, Ale tento veľký muž Dr Takuto sa nikdy rád, že jeho vlastné, je pre dobro a aby ľudia boli spokojní s tým, že milujeme, som len tak šťastný, Ešte pred 3 dní Dostal som hovor od muža, ktorý opustil ma 2 roky povedal, že jeho ľúto a že si ma chce späť do svojho života som bol tak šťastný, on ma pozval na večeru, ktorú som ho tam znamenalo, a obaja sme hovorili a on povedal, že chce dokázať, že on by ma nikdy neopustíš pre všetky opäť ďalšia dáma mi v zábere a tiež aby som mal prístup ku všetkým jeho účtu som tak šťastná, to všetko vďaka prejde do tohto veľkého muža, Dr Takuto muža, ktorý priniesol späť radosť do môjho života, priateľov, prosím, že potrebuje pomoc by som radu a prisahajú, že Dr Takuto je ten správny človek, a nie tie falošné tých, ktorí sú on-line, ako zarobiť peniaze, a nie na pomoc tu je doktor Takuto súkromnej pošty takutaspelltemple@gmail.com

ako sa mi to kúzlo koliesko pomôcť

( Shechan Caroline, 25. 5. 2014 1:42)

Dobrý deň , ja som Shechan Caroline am od Kalifornie Som tak rád , aby celé slová vedieť , ako tento mocný kúzlo koliesko mi zachránil manželstvo . Všetko šlo z kopca , ako môj manžel nemôže zastaviť ma podvádza s inými ženami . Stalo sa používa vždy vykurovanie na mňa . Snažil som sa ho zastaviť , ale nemohol som si pomôcť situáciu , tým viac som sa snažil , tým ťažšie to bude . Občas budeme bojovať a ísť od seba niekoľko mesiacov a my sa vrátime zase len preto , že naše deti . Raz mi kamarát povedal o tomto kúzla kúzelníka , ktorý ju pomohol taky , jeho meno je Dr.oku , povedala , že používa biely kúzla riešiť duchovné problémy . Rozhodol som sa to skúsiť , ho kontaktoval som a on mi povedal , že to bude trvať len 2 až 3 dni a budem vidieť veľké zmeny v mojom manželovi . On vlastne kúzlo , verte mi po 2 až 3 dňoch kúzla , môj manžel bol vyznávali rôzne názvy žene , že spal s Prosil o odpustenie , a nikdy sa to skúsiť znova . Od tohto dňa až do teraz , moja myseľ je v pokoji . Môj manžel nepáči každých ďalších žien na Zemi okrem mňa . A som tak šťastný , že ho pre seba samého . Obráťte sa na kúzlo koliesko je okutemple@gmail.com

obchodné a peniaze kúzlo

(osma, 22. 1. 2012 11:02)

UA je podnikateľ alebo žena, alebo potrebujete zvýšiť vaše podnikanie alebo potrebujete kúzlo, aby sa peniaze? pozrite sa žiadne ďalšie oseremen duchovné centrum je tu pre Vás. kontaktujte nás dnes v oseremenspiitualcenter@gmail.com a všetky vaše potreby budú splnené

Re: obchodné a peniaze kúzlo

(PUKHA ADUKU, 7. 5. 2014 12:38)

Čierna mágia Kúzla môže robiť zázraky pre vás vo vašej láske vzťah , peniaze
alebo finančné problémy a môže vám veľký úspech v každej oblasti .
Tieto Black Magick kúzla sú použité z doby starovekého Egypta .

Ak ste v depresii a snažili každú vec , aby bola úspešná , ale
zlyhala potom môžete ísť na čiernych kúziel , ktoré môžu priniesť
šťastia a radosti vo vašom živote .
Tiež by som sa povedať , že Black Magic Spell nie je zlý je to len názov ,
odstrániť všetky čierne mraky zo svojho života a naplniť svoj ​​život
úspech a šťastie . Hexov , čierna mágia Kliatby , negatívne energie ,
Jinxes všetky môžu byť zničené Simple liatie kúzla . Tak Hľadám
Realitné Kúzla pomôcť , alebo potrebujete radu, napíšte mi .
Ako všetci vieme , že peňazí je veľmi dôležité pre každého , a ak
Chcem , aby bola šťastná a bez akýchkoľvek starostí , potom je dôležité mať
veľa peňazí a byť bohatý .
Máte príliš veľa finančné problémy ?
Máte pocit , že tam je nejaký druh Hex , prekliatie , Jinx na prácu
alebo podnikania ?
Ak ste pracovali veľmi tvrdo , ale stále nemáte žiadne peniaze , a
čo kedy peniaze zarobiť dostať cez ?
Ak si zarobiť dosť peňazí , ale ešte nikdy zostane s vami ?
Každý typ podnikania pokuse o spustenie alebo začať nikdy funguje?
Tiež nikto požičiavanie vaše peniaze a dáva vám žiadny úver ?
Ak potrebujete vyhrať lotérii a hazardu s kúzlami čiernej mágie ?

Ak máte niektorý z vyššie uvedených otázok , vo svojej mysli , potom riešenie
je Black Magic kúzla za peniaze .
Ja vrhnem kúzlo pre vás a budem potrebovať vaše celé meno a pôrod
Dátum údaje pre odlievanie kúzlo .

Kontaktujte ; VEĽKÉ SLUHA Pána Pukha pukhaduku@outlook.com

okutemple@gmail.com

(Shechan Caroline , 2. 4. 2014 23:57)

ahoj som Shechan Caroline Som tak rád , že nechal celé slovo vedieť , ako tento mocný kúzlo koliesko mi zachránil manželstvo . Všetko šlo z kopca , ako môj manžel nemôže zastaviť ma podvádza s inými ženami . Stalo sa používa vždy vykurovanie na mňa . Snažil som sa ho zastaviť , ale nemohol som si pomôcť situáciu , tým viac som sa snažil , tým ťažšie to bude . Občas budeme bojovať a ísť od seba niekoľko mesiacov a my sa vrátime zase len preto ,že naše deti . Raz mi kamarát povedal o tomto kúzla kúzelníka , ktorý ju pomohol taky , jeho meno je Dr.oku , povedala ,že používa biely kúzla riešiť duchovné problémy . Rozhodol som sa to skúsiť , ho kontaktoval som a on mi povedal , že to bude trvať len 2 až 3 dni a budem vidieť veľké zmeny v mojom manželovi . On vlastne kúzlo , verte mi po 2 až 3 dňoch kúzla , môj manžel bol vyznávali rôzne názvy žene , že spal s Prosil o odpustenie , a nikdy sa to skúsiť znova . Od tohto dňa až do teraz , moja myseľ je v pokoji . Môj manžel nepáči každých ďalších žien na Zemi okrem mňa . A som tak šťastný , že ho pre seba samého . Obráťte sa na kúzlo koliesko je okutemple@gmail.com

takutaspelltemple@gmail.com

(Stephanie, 2. 4. 2014 23:55)

Chcem svedčiť o dobrej práci Takuto , ktorí mi pomáhali v dosiahnutí vec , nikdy som si nemyslela som chcel mať again.My meno je Stephanie som bol vo vzťahu k 3yrs s chlapcom som veril , že miluje mňa viac než čokoľvek iné na vec vo svete po chvíli som si všimol nejaké zmeny v ňom veci , ktoré sa ani nevšimnete začal nepríjemné o nich , takže som vedel , že niečo nie je v poriadku som sa snažil , aby ho potešil v niekoľkých bol , ale ešte nie outcome.shortly som si všimol , že vidí ďalšie dievča som sa snažil , aby ho pochopili , že aj milovala ho tak moc , ale on by ani listen.one deň som čítal svedectvo o podobnom prípade osoba svoje svedectvo o práci tohto skvelého Takuto , aj keď som neveril , že som bol presvedčený o tom , môj priateľ , takže som ho kontaktoval a snažil svoju metódu neochotne prekvapivo menej ako jeden týždeň môj milenec ma kontaktoval a do dátumu sme stále spolu šťastne married.so , ak sa chystáte cez podobnú vec , alebo máte problém , len ho kontaktovať aj garantujeme vám , že vám tu pomôcť , je jeho e ​​- mail : takutaspelltemple@gmail.com

Nadpis:

(Cynthia Williams, 2. 4. 2014 23:52)

Som Cynthia Williams z Kanady, chcem sa podeliť o svedectvo o živote na každý one.My manžel opustiť ma a deti pre uplynulý 1 rok teraz, a odmietajú vrátiť, pretože on bol držať ženou, ktorého sa práve stretol, za to, že moje vlastné a deti bolo utrpenie, a to bolo päta z boja, ale som sa rozhodol urobiť všetky prostriedky, aby sa uistil, že moja rodina zísť, ako to použiť, aby, potom som šiel on-line, že som videl toľko dobré si o tom pohovoriť kúzlo koliesko, ktorého e-mail je Dr agbalagbaspellcast@gmail.com.so som ho musel kontaktovať a vysvetliť môj problém s ním a počas iba 3 dní, ako sľúbil, môj manžel prišiel domov a jeho správanie bolo späť muž aj oženil sa. Nemôžem ďakujem kúzlo koliesko dosť pre to, čo urobil pre mňa, som tak vďačný a ja sa nikdy nezastaví zverejniť svoje meno na internete za dobrú prácu, ktorú odviedol pre mňa, opäť mu e-mail je agbalagbaspellcast@gmail.com

ogbonispelltemple@gmail.com

(Monique Curry, 31. 1. 2014 13:54)

Moja Mená je Monique Curry , AM od Spojených štátov . Nikdy som neveril v láske kúziel a mágie , kým som stretol tento kúzlo koliesko raz , keď som išiel do Afriky v júni minulého roka na summite obchodnej stretnem muža s názvom Dr ogboni , je mocný by vám mohli pomôcť cast kúzla priviesť späť moju lásku preč nespráva milenec hľadal niekoho milovať vás priviesť späť stratené peniaze , a magické peniaze kúzlo alebo kúzla pre dobré pracovné im teraz šťastný a živým svedectvom cos muža Chcel som , aby vziať odišiel mi 4 týždne pred svadbou a môj život bol hore nohami , pretože náš vzťah bol na za 3 roky som ho naozaj milovala , ale jeho matka bola proti mne , a on mal žiadnu dobrú platenú prácu , takže keď som sa stretol s touto kúzlo koliesko , povedal som ho , čo sa stalo , a vysvetlil situáciu , čo sa mu na prvý pohľad som bol nerozhodnutý , skeptický a neisté , ale ja jednoducho dal to skúsiť a v 6 dňoch , kedy som sa vrátil k daniam môj priateľ ( teraz môj manžel ) mi volal sám a prišiel ku mne sa ospravedlňovať , že všetko , čo bolo usadil so svojou matkou a rodinou a dostal novú pracovný pohovor , takže by sme sa mali oženiť Neveril som , že to cos kúzlo koliesko žiadal iba pre moje meno a meno mojich milencov a všetko , čo som chcel ho robiť dobre sme šťastne ženatý a čakáme náš malý chlapec a môj manžel tiež dostal novú prácu a naše životy sa stali oveľa lepšie v prípade , že niekto potrebuje kúzlo koliesko pre nejakú pomoc jeho e ​​- mailová adresa : ogbonispelltemple@gmail.com

momodospelltemple@gmail.com

(Michael Redmond, 31. 1. 2014 13:48)

Hello kepada setiap seorang di sini, di sini untuk ricih keajaiban yang tidak dijangka saya yang telah berlaku kepada saya tiga hari lalu , saya datang di post dalam talian yang bercakap tentang bagaimana dia mendapat kembali kepadanya bekas itu dengan bantuan kastor musim besar yang berlaku menjadi Dr momodo tinggi, bahawa dia telah membantu beliau walaupun saya tidak pernah percaya ini kerana saya hanya tertanya-tanya bagaimana ini boleh, tetapi saya memberi harapan diri saya dan saya menghubungi kastor musim . ini adalah sukar dipercayai bahawa telah berlaku kepada saya Disember ini saya bahagia berkahwin dan kami mempunyai tiga kanak-kanak , kita hidup bersama-sama sebagai satu kerana kedua-dua kami sayangi antara satu sama lain tetapi sebelum i tahu, suami saya mula bertindak lucu dan menipu pada saya di kemudian hari, dia memberitahu saya bahawa dia tidak boleh terus dengan saya sehingga adalah bagaimana dia meninggalkan saya dan tiga anak-anak saya tanpa menyatakan tetapi ada menyatakan saya boleh lakukan untuk menghentikan dia atau akan mengembalikannya semula kepada saya saya bekerja jadi terpaksa membayar yuran sekolah kanak-kanak dan lain-lain tanggungjawab saya lakukan ini untuk kebaikan lima tahun. Saya menangis sepanjang hari dan malam kerana saya tidak tahu apa lagi yang perlu dilakukan untuk mempunyai suami saya kembali kepada saya sehingga hari ini setia saya melihat jawatan itu dari satu miss Nicole memberi keterangan bagaimana imam besar membantu beliau untuk mendapatkan kembali bekas itu saya hanya mahu untuk mencuba nasib saya kerana saya tidak pernah percaya ia akan bekerja tetapi saya terkejut besar , adakah menyanyi sebuah lagu baru i dihubungi imam besar pada 2 Disember dan beliau memberitahu saya tidak perlu bimbang kerana sekali dia selesai kastor musim, bahawa saya akan mendapatkan suami saya belakang sukar dipercayai berlaku pada hari Jumaat ketika saya mendapat panggilan dan saya terkejut mendengar suara suami saya meminta maaf kepada saya bahawa dia adalah maaf untuk menjaga sahaja dan datang ke rumah dan kami gembira bersama-sama sekali lagi wow, saya benar-benar menghargai baik anda bekerja besar Dr momodo , Tuhan memberkati anda dan kerja yang baik anda untuk ada mencatatkan lagi i boleh mengatakan daripada untuk memberitahu dunia tentang anda. Jadi, jika mana-mana satu di sini adalah melihat siaran ini dan anda mempunyai isu yang sama seperti ini , bimbang tidak lebih dan menghubungi satu-satunya yang boleh membantu anda e-mel ini: momodospelltemple@gmail.com

Nama saya : Michael Redmond

dari Amerika Syarikat.

greatduduspiritualtemple @ gmail.com

(DR DUDU, 3. 3. 2013 14:26)


POTREBUJETE SI EX_RELATIONSHIP
SPÄŤ AS kedykoľvek predtým alebo akýkoľvek druh
Duchovnú moc? KONTAKT
DR.DUDU
Pre výkonné kúzlenia
(Greatduduspiritualtemple@gmail.com) EMAIL US TERAZ musí svedčiť.
Moje meno je dr.dudu som
z Afriky, a ja som cvičil
African magic pre viac ako dvadsať päť
rokov. Som zdedil tieto právomoci, ktoré boli odovzdávané z
z generácie na generáciu. mám
cestovali do niekoľkých kontinencie na
stretnúť sa s ostatnými šamanov, ktoré
mi pomohol spresniť svoje vedomosti
posvätných predkov rituály. Táto magická má svoj pôvod na africký
kontinent, a odtiaľ, má
rozšírila po celom svete. Môj
rituály sú slušné a nezistiteľné.
Neexistuje žiadny šok, keď vyjde
z mojich kúziel. Aj zabezpečenie uváženia. Moje kúzla sú veľmi silné. akonáhle
Bola zahájená, nie je tam žiadna deje
späť. Práca čiernej mágie, africké
dr.duduspiritualtemple,
nie je hračka pre deti. Je to veľmi spoľahlivý. Aj cast svoje vlastné kúzla. K dispozícii je
žiadne nebezpečenstvo z mojich kúziel a tam je
žiadne riziko pre vás.

greatduduspiritualtemple @ gmail.com

( Anitu, 3. 3. 2013 14:22)Am Anitu z Kanady. Chcem sa podeliť o svoje životné skúsenosti, aby každý subjekt o tomto site.i bola vo vážnom vzťahu s Mikom ho milujem tak moc sme chodili takmer 6 rokov now.untill myslel iné dievča menom charity on mi povedal, že je známy už záujem o stretnutie mi nič viac. Bol som tak zameniť neviem, čo do.so som povedal, môj priateľ o tom, čo moja láska mi práve povedal, a ona mi povedala, že môže vyriešiť môj problém som bol dabting jej, ako je to možné possible.so režírovala mi to kúzlo koliesko z Indie
volal dudu.so aj ho kontaktoval a ja vysvetliť všetko, čo s ním a on mi povedal, že môj problém bude vyriešený do 7 dní, ak som presvedčený, aj povedal, že OK.So castered kúzlo pre mňa a po 7 dňoch moja láska vrátil do ma prosila, aby som na kolenách na zemi požiadal ma, aby som odpustil him.Am tak šťastná teraz. tak to je dôvod, prečo som sa rozhodol podeliť o svoje skúsenosti s každým tela, ktoré majú tento problém, by mali kontaktovať ho prostredníctvom e-mailu: greatduduspiritualtemple@gmail.com

greatduduspiritualtemple @ gmail.com

(Luis Bright, 3. 3. 2013 14:19)"Moje meno je pán Luis Bright, žijem v Mexiku, a šťastne ženatý s krásnou ženou a tromi children.I mali veľký problém s mojou ženou pred niekoľkými mesiacmi, do tej miery, že dokonca zbalila veci preč odo mňa a moje deti za takmer 5 mesiacov, a snažil som sa všetky moje najlepšie možné a úsilie, aby ju priviedol späť, ale všetci bez avail.I diskutovala s veľmi dobrý kamarát, a on mi dal radu týkajúcu sa kúzlo koliesko, a aj citovať niekoho, kto zvládne svoju situáciu, je vždy pripravený a je schopný urobiť čokoľvek týkajúce sa pravopisu liatie, budem rád, aby ste sa s ním spojiť s jeho e​​-mailu, ktorý je follows.greatduduspiritualtemple @ gmail.com Nikdy som neveril v čarovaní , ale on ma presvedčil a ja nemal na vybranú, ako nasledovať jeho radu, pretože som ani vo sne nenapadlo t stráca svoju krásnu wife.And, že je to, ako som ho kontaktoval jeho e​​-mailovú adresu, a ja prerokované s ním, a tak prekvapivo, povedal mi, že som sa so svojou ženu späť denné after.so Nikdy som neveril, kým keď som prišla domov, druhý deň, moja žena mi volal, aby ma informoval, že sa vracia ku mne ..... Takže úžasné! To je, ako som dostal svoju ženu späť cez liatie kúzla a náš vzťah bol teraz silnejší, než ako to bolo before.One z ceny som bol požiadaný, aby ste platili bolo povedať, že ľudí okolo mňa, že problémy, ako je tento, môže byť vždy riešiť greatduduspiritualtemple@gmail.com Tak! moja rada pre vás je v ňom navštíviť túto rovnaký e-mail: greatduduspiritualtemple@gmail.com a povedzte mu svoje problémy taky, ak ste v akomkoľvek stave v súvislosti milovať problém, alebo ako sa vaša ex späť, aby šťastné family.THANKS: greatduduspiritualtemple @ gmail.com

vďaka dr danbaba dobývať môj ex lásku

(zuzanna, 19. 11. 2012 9:52)

Som zuzanna chcem poďakovať Dr Humen za to, čo pre mňa urobil na prvý som si myslel, ja sa nikdy moja láska znova, až som sa rozhodol to skúsiť. Povedal som mu, že moja ex milenec, ktorý som miloval celým svojím srdcom ma opustil kvôli inej žene všetky Dr danbaba urobil, bolo, smiať sa a povedal, že sa vráti ku mne 2dni dobe som sa naučil, že ležal na 2RD deň môj ex mi volal a povedal, že ma chcel vidieť, bol som šokovaný potom prišiel ku mne a začal prosiť, aby mu bola očarená, okamžite som mu odpúšťa a teraz sme späť a on svoju naozaj šialene v láske so mnou. Všetky vďaka Dr danbaba on naozaj nádherný incízie chcete kontaktovať ho tu jeho je súkromná pošta templeofsolution1010@gmail.com

Moje meno je Teriza ja som z Spojené arabské emirátu

(Terzia, 7. 7. 2012 7:10)

Moje meno je Teriza ja som z Spojené arabské emirátu, bol som okrem iného vzťah s aphahi a bude milovať a milovať sami seba za dobré 3 roky a každá vec sa deje plynulo, ale 14. februára deň, môžem volať milovníci deň, obaja mali nedorozumenia preto, že som odpovedal na volanie s chlapcom, ktorý sa ma pýta sa na rande, ale ja odmietol a povedal mi, že vzťah je u konca a že on je dosť so mnou a ja prosil ho, pretože ho milujem tak moc, ale on odmietol ja som bol tak obsadený dole a aj nohy svet skončí pre mňa, ale môj priateľ mi povedal, že o pravopisu kolieska, ktoré pomôžu jej sestru v získavaní tam vzťah späť, ale na prvý pohľad som sa bál, ale musím dať tejto muža skúsiť, pretože som rád aphahi moc a ja nie som ochotný stratiť ho každej žene, tak som nariadil vrátenie moja láska kúzlo z tejto veľkej kúzlo kolieska, že ma šťastná dievčina znovu povedať to všetko môj bývalý vráť sa ku mne s veľa milovník a starostlivá srdce ... Som svedčí o tejto veľkej kúzlo práškovým High hlavné kňaz somoritawitchdoctor@yahoo.com prípade, že potrebujete jeho pomoc sa môžete obrátiť ho, je veľmi milá a porozumenie.

čaro lásky

(osma, 22. 1. 2012 11:07)

Už ste boli zlomené srdce alebo milenec podvádza na vás, alebo ste v núdzi na manželku alebo manžela budete potrebovať kúzlo? hľadať žiadne ďalšie Kontaktujte nás ešte dnes na oseremenspiritualcenter@gmail.com a váš problém bude vyriešený bez omeškania